Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 25, 14:34

Monique ir Džiugo Širvio premjera: pristato dainą, įkvėptą filmo apie „The Beatles“

Grupės „jautì“ vokalistas Džiugas Širvys ir atlikėja Monika Pundziūtė-Monique pristato premjerą – bendrą dainą „Išsišokim“.
Džiugas Širvys, Monika Pundziūtė-Monique
Džiugas Širvys, Monika Pundziūtė-Monique / Lauros Vansevičienės, Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Su muzikiniu klipu pasirodanti Džiugo Širvio ir Monikos Pundziūtės-Monique daina buvo parašyta per vieną dieną, o dar vieną dieną užtruko įrašai, teigiama pranešime spaudai.

Dainos tekstas ir muzika – abiejų muzikantų kūrybos rezultatas, išsipildęs įraše kartu su grupe.

Asmeninio albumo nuotr./Džiurgas Širvys ir Monika Pundziūtė-Monique
Asmeninio albumo nuotr./Džiurgas Širvys ir Monika Pundziūtė-Monique

Tokį projektą įkvėpė 2021 m. Peterio Jacksono režisuotas dokumentinis filmas „The Beatles: Get Back“, kuriame legendinė grupė „The Beatles“ susiburia viename kambaryje ir kartu parašo savo paskutinį albumą.

Daina pasakoja apie šokius su mylimu žmogumi, kurie kartais atrodo nejaukūs, nekoordinuoti, bet labai mieli ir leidžiantys visą viduje susikaupusį nerimą išlieti šokių aikštelėje.

Įvertinkite:

VIDEO: Džiugas Širvys x Monique - Išsišokim
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką