Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 13, 12:16

Mr.Bullet pristato singlą #Dabudab, įrašytą su poetu Mindaugu Valiuku

Lietuvos hiphopo ir regio atlikėjas Mr.Bullet į pagalbą naujam savo singlui pakvietė žinomą poetą ir režisierių Mindauga Valiuką. Daina #Dabudab įrašyta pasaulyje populiaraus reggae-dub stiliumi, boso partijai pasitelkiant Aleksandrą Makejevą.
Daina „Dabudab“
#DABUDAB / Stop kadras

„Pasaulyje regis išgyvena renesansą. Ritminga muzika ir ironiški tekstai paverčia regį į pulsuojančią energiją, į kurią įsiklausai ir gali išjausti“, – teigia Mr.Bullet.

Anot jo, pastaraisiais metais reagaton, ragga, dub‘as ir kiti regio stiliai karaliauja visur – nuo JAV iki madingiausių Europos klubų. Kūrėjo teigimu, net naujausiame filme apie Džeimsą Bondą „Nėra laiko numirti“ (No Time To Die, 2021) skamba Jamaikos regio atlikėjo Teacha Dee daina „Rastafario kelias“ („Rastafari Way“).

VIDEO: Mr.Bullet - DABU DAB (Ft. Valiukas x Makejevas)

Singlą #Dabudab trijulė skiria rugpjūtį pasaulį palikusio dub žanro tėvo Lee „Scratch“ Perry (1936-2021) atminimui. Šis, vienas iš žymiausių Jamaikos įrašų prodiuserių ir atlikėjų, dub‘o muzikos pradininkas, dirbo su Bob Marley, The Wailers, The Congos, Beastie Boys, The Clash, The Orb ir daugeliu kitų atlikėjų.

#Dabudab įrašyta 2021 rugsėjo mėnesį „Sielos“ studijoje, Vilniuje. Pirmasis Mr.Bullet ir A.Makejevo įrašytas singlas iš būsimo albumo #UžMusIrJus jau skamba radijo eteryje. Abiejų įrašų garso režisierius – Aurelijus Sirgedas. Muziką prodiusavo regio prodiuseris „SoulFyah“ iš Vokietijos.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką