Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2021 10 22, 09:39

„Muzikos salė|ekrane“ pokalbis su Juste Starinskaite

Šios savaitės muzikinėje pokalbių laidoje svečiavosi grupės „Saulės Kliošas“ vokalistė Justė Starinskaitė.

Loranas Vaitkus atlikėją kalbino apie laikotarpį nutikus „Paskambink man“ sėkmei ir dar nepasirodžiusią ispanišką šio kūrinio versiją. Justė Starinskaitė pasakojo apie grupės „Saulės Kliošas“ dvidešimtmečio paminėjimą, produktyvumo iššūkius ir dainų rašymo subtilybes, vaizdo klipų svarbą bei dėmesį estetinėms detalėms. Atlikėja pasidalino pažinties su Leon Somov istorija ir kokie yra jų bendrų darbų ritualai bei kokios mėgstamiausios Justės šokių aikštelės. Neliko neaptarta ir solinės karjeros sustabdymo tema.

Antroje laidos dalyje Justė Starinskaitė atliko naujausią kūrinį „Šokių aikštelėje“. Mėgstamų dainų rubrikoje žiūrovai išgirdo kokios lietuviškos muzikos klausosi atlikėja ir kaip ją išmano. Kiekvienos laidos metu vedėjas atlikėjams užduoda tris klausimus apie lietuvišką muziką į kuriuos reikia atsakyti kuo greičiau ir teisingiau. Per visą laidos sezoną išsiaiškinsime geriausiai lietuvišką muziką išmanantį svečią.

Muzikos eksperto rubrikoje – muzikos apžvalgininkas Aistis Norkus atskleidė savo darbo modelį ir kodėl jis informaciją apie muziką pasirinko skleisti „Instagram“ tinkle.

Naujas „Muzikos salė | ekrane“ laidas tiesiogiai žiūrėkite kiekvieną ketvirtadienį 20 val., 15min portale.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką