Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 01, 10:48

Nauja L.Remeikienės ir R.Janušo dueto daina: „Klausytojai sako, daina apie juos“

Lietuvoje gerai žinomi muzikos atlikėjai – dainų autorė ir atlikėja, muzikinių knygų vaikams rašytoja ir pedagogė, TV projektų dalyvė Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas (grupė „Vairas“) – su nauja daina kopia į muzikos topą ir pasakoja apie klausytojų reakciją į naująjį dueto kūrinį.
Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas
Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas / Asmeninio albumo nuotr.

„Ši mūsų daina yra apie tokią meilę, kuri, matyt, išgyventa daugelio. Klausytojai dažnai man prisipažįsta jaučiantys, kad daina parašyta būtent apie juos. Džiugu, kai tokiu būdu kūryba, daina tampa gyva“, – pasakoja Laura Remeikienė.

Vos dienos šviesą išvydusi Lauros Remeikienės ir Rolando Janušo daina „Durys neturėjo namų“ jau įžengė į populiariausių Lietuvos dainų dešimtuką. Per karantiną aktyviai kartu pradėjęs kurti duetas visuomenei pristatė jau ketvirtą naują bendrą dainą, tad neliko nepastebėti šalies radijo stočių ir jų klausytojų.

Asmeninio albumo nuotr./Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas
Asmeninio albumo nuotr./Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas

„Atidavėme dainą radijo stotims, ir išvykau į kelionę. Prisipažinsiu, buvau nustebęs, kai grįžęs radau ją TOP dešimtuke. Džiaugiuosi, kad klausytojams patinka mūsų su Laura bendras darbas. Gal po karantino visi pradėjome labiau ieškoti žodžiuose prasmės, gal nebebijome sulėtinti tempo, tai, manau, atsispindi ir muzikoje. Tad klausytojų pripažinimas skatina mus toliau kurti ir pildyti duotą pažadą išleisti bendrą albumą“, – pasakoja grupės „Vairas“ vokalistas Rolandas Janušas.

L.Remeikienė ir R.Janušas kaip duetas debiutavo pernai žiemą su savo nauja daina ir vaizdo klipu „Jausmų žiema“. Pernai vasarą bendrų darbų sąrašą papildė su grupe „Vairas“ ir „Lauros studijos“ choru įrašytas kūrinys „Švęsk gyvenimą“.

Asmeninio albumo nuotr./Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas
Asmeninio albumo nuotr./Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas

Liepą duetas sugrįš su nauja premjera

Atlikėjai sako nesustojantys ir jau kimba į naujos muzikinės premjeros darbus. Garso įrašų studijoje Rolandas ir Laura jau pradėjo įrašinėti naują dainą. Rugpjūčiui ruošiasi dar vienos dainos premjerai ir planuoja jos vaizdo klipo filmavimus.

„Aš kaip muzikos pedagogė vasarą atostogauju, tad turime daugiau laiko įgyvendinti mūsų dueto kūrybinius sumanymus. O kadangi koncertų tik daugėja, norisi klausytojams pateikti ne tik gerai pažįstamų dainų, bet ir kažką naujo. Tad jei viskas klosis, kaip suplanavome, iki sezono pabaigos muzikos gerbėjus pasieks dar dvi premjeros“, – planais dalinasi muziką ir žodžius duetui rašanti Laura Remeikienė.

Su daina „Ar didelė mūsų meilė“ atlikėjai žada nustebinti publiką ir pateikti jiems gana neįprasto skambesio kūrinį.

VIDEO: Laura Remeikienė ir Rolandas Janušas - "Durys neturėjo namų" (2022 m.)

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką