15min be reklamos
2012 07 24, 18:37

Nauja ŽAS daina gimė Frankfurto oro uoste

Niekam seniai ne paslaptis, kad pirmosios ŽAS dainos gimė vieno iš grupės narių – Marijaus Berenio-Tru virtuvėje. 2003-aisiais, Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės himnas „Fortūna“ buvo parašytas automobilyje, „Palanga močiučių“ – kito grupės naro Gidono Šapiro-Bilo vonioje. Nauja ŽAS daina „Rytas Frankfurte“ peržengė gimtosios šalies sienas – Marijus Berenis-Tru ją sukūrė Frankfurto oro uoste.
 Grupė „Žas"
Grupė ŽAS / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

„Niekada negali žinoti, kur, kada ir kaip ateina dainos...“ – mįslingai sako pagrindinis grupės ŽAS dainų autorius ir pasakoja šių metų istoriją apie vyriškas atostogas Kosta Rikoje. 

„Be to, seniai turėjome planą aplankyti Kosta Rikoje gyvenantį buvusį savo grupės narį Sašoką“, – prideda trečiasis grupės narys Linas Zareckas-Choras. 

„Atostogos buvo trumpos, bet įspūdingos!“ – sutartinai sako vyrai, vos savaitę praleidę labai toli nuo Lietuvos. Grįžtant namo, skrydžio į Lietuvą ilgai teko laukti Frankfurto oro uoste, – dėl rūko nesileido lėktuvai. „Mes su Bilu nuėjome į barą alaus, o Tru užmigo“, – pasakoja Linas Zareckas. 

„Nežinau, ar tai buvo miegas, greičiau kažkokia neaiški pasąmonės būsena, kurioje susidėliojo dainos žodžiai. Apie rytą, apie tai, kad jis kaskart vis kitoks, kad tu vis kitoks – liūdnas, linksmas, nostalgiškas, piktas, kerštingas...“ – sako Marijus, savo dainą taip ir pavadinęs „Rytas Frankfurte“.

VIDEO: „ŽAS" „Rytas Frankfurte"

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką