Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2011 01 07

Naujas Britney Spears singlas pasirodys kitą savaitę, tačiau jį jau buvo galima išgirsti internete

Vos spėjus Britney Spears agentams pranešti apie naujo dainininkės singlo pasirodymą sausio 11-ąją, kūrinys kaip mat buvo nutekintas į internetą.
Britney Spears
Britney Spears / „Scanpix“ nuotr.

Kaip pranešė Accesshollywood.com, pirmasis naujojo B.Spears albumo singlas, pavadintas „Hold It Against Me“, oficialiai bus pristatytas kitą antradienį, sausio 11-ąją. Tiesa, viso albumo gerbėjams dar teks palaukti – jis pasirodys ne anksčiau kovo.

„Girdėjau, kad viena pradinių kūrinio versijų pasklido internete. Jei manote, kad ji gera, palaukite, kol išgirsite tikrąją kitą antradienį. – Brit“, – tokią žinutę savo „Twitter“ profilyje išplatino
B.Spears.

Į internetą nutekinta B.Spears daina „Hold It Against Me“ portale „YouTube“ buvo prieinama vos dieną, vėliau ji buvo pašalinta dėl autorinių teisių pažeidimo. Nors „YouTube“ yra įkelta daug tariamų kopijų, tai daugiausia kitų atlikėjų dainos ar senesnių B.Spears kūrinių ištraukos.

Žinia apie 7-ojo studijinio B.Spears albumo įrašų pabaigą jos vadybininkai paskelbė gruodžio 2-ąją, per atlikėjos 29-ąjį gimtadienį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius