Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2013 06 12, 17:32

Naujoje fotosesijoje Berta Timinskaitė virto šviečiančia instaliacija

LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ (The voice of...) antrasis sezonas – pakeliui į televizijos ekranus. Šį savaitgalį Vilniuje įvyks pirmųjų dalyvių perklausos. Kol šimtai dainingiausiųjų tikisi papulti į vieno populiariausių pasaulyje muzikinių šou tolimesnį etapą, pernai „Lietuvos balse“ sužibėjusi Berta Timinskaitė nesnaudžia ir kopia muzikinės karjeros laiptais.
Berta Timinskaitė
Berta Timinskaitė

Jau netrukus dienos šviesą išvys debiutinis dainininkės vaizdo klipas. O penktadienį Vilniaus mokytojų namų kiemelyje bus pristatyta nauja perspektyvios atlikėjos programa „Summer beat session with Berta“, parengta bendradarbiaujant kartu su DJ De Mant.

„Mano manymu, kokybiškos house muzikos pasirodymu mūsų šalyje vis dar trūksta. Turime nemažai profesionalių didžėjų, dar daugiau talentingų atlikėjų, tačiau bendradarbiavimo tarp jų mažai – visi dirba kas sau. Todėl ir paruošėme šią programą su geriausiais klubiniais hitais“, – pasakoja atlikėja.

Nors didžioji Bertos gyvenimo meilė ir sielos muzika yra gospelo muzika. Mergina ją stengiasi atspindėti ir savo naujojoje kūryboje, tačiau tuo pačiu pastebi, kad nereikia bijoti savęs išbandyti ir kitose srityse. „Geras dainininkas turi sugebėti viską“ , – teigia aksominio balso savininkė.

Berta sako, kad naujosios programos esmė – sujungti klausytoją ir atlikėją, kad jie nebūtų du atskiri pasauliai. Atlikėja pastebi, kad publikai patinka, kai jie nėra priversti stovėti prieš sceną ir klausytis koncerto, o pasibaigus kiekvienam kūriniui būtinai paploti atlikėjui.

Kalbėdama apie programos idėją mergina pabrėžia, kad tai nėra įprastas koncertas, o labiau – neįpareigojantis muzikinis fornas maloniam pasibuvimui su draugais šiltą vasaros vakarą: „Jei nori, klausytojas gali bendrauti su draugais, o jei ne – dainuoti kartu ar šokti. Dėl to ir pasirinkti kūriniai esantys „ant bangos“, kad visi galėtų dainuoti kartu. Atliksiu šiuo metu visame pasaulyje populiariausių muzikinių kūrinių interpretacijas, tarp jų – ir neseniai Lietuvoje viešėjusios Ellie Goulding, Disclosure, Rudimental, Nneka, LaRoux ir kitų atlikėjų dainas. Mano tikslas – kad žmonės jaustųsi gerai, kad dalyvautų pasirodyme be jokių įsipareigojimų“.

Iki renginio likus vos keletai dienų Berta ne tik intensyviai ruošiasi pasirodymui, tačiau dalyvavo ir netradicinėje fotosesijoje. Idėjas įgyvendinti padėjo fotografas Mindaugas Anusauskas. Kūrybinė grupė pasakoja šiai fotosesijai ieškojusi įdomesnio sprendimo: „Nenorėjome Bertos tiesiog gražiai aprengti, sušukuoti, pastatyti prie balto ekrano ir fotografuoti. Norėjosi padaryti visiškai kitokią fotosesiją, todėl nusprendėme sužaisti ir pritaikyti šviesos projekcijas fotografijoje. Išbandėme įvairiausius raštus, kurie padėtų atskleisti tikrąjį Bertos charakterį. Stengėmės viską perteikti kaip meno kūrinį“.

Mergina atskleidžia, kad tokioje fotosesijoje dalyvavo pirmąjį kartą. Ji sako, kad prireikė labai daug ištvermės, nes viskas užtruko beveik aštuonias valandas, o su savo apdaru, tiksliau audiniu, į kurį ji buvo suvyniota, galėjusi sunkiai pajudėti ir netgi prisėsti. „Bet idėja ir rezultatas man labai patiko. Manau, kad ją įgyvendinsime ir per mano koncertus“, – džiaugiasi Berta.

„Summer beat session with Berta“ jau šį penktadienį 21 valandą „Vasaros terasoje“.

Berta Timinskaitė
Berta Timinskaitė

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką