Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 09, 12:07

Naujoje grupės „2kvėpavimas“ dainoje vietą rado ir erotinio romano herojus

„Kala iš Impalos“ – taip vadinasi naujausias interneto sensacija tapusios grupės „2kvėpavimas“ kūrinys. Galima lažintis, kad dauguma nepasakytų, kas ta „Impala“, tačiau automobilių gerbėjai nesitveria savam kailyje norėdami visiems pranešti, kad „Impala“ yra mašina, tiksliau nelabai populiaraus Lietuvoje „Chevrolet“ modelis. Ir taip, tai jau antras iš eilės „2kvėpavimo“ kūrinys, kurio pavadinime – automobilio modelis.
„2kvėpavimas“
„2kvėpavimas“ / Martyno Stankaičio nuotr.

Prieš du mėnesius pasirodžiusi daina „Panamera“ ilgai nekrito iš populiariausių lietuviškų dainų sąrašo ir „Youtube“ platformoje jau turi surinkusi daugiau nei 600 000 peržiūrų.

Martyno Stankaičio nuotr./„2Kvėpavimas“
Martyno Stankaičio nuotr./„2Kvėpavimas“

„Gal niekas ir nepatikės, bet tai visiškas atsitiktinumas, neturėjau tikslo apdainuoti visą autoparką“, – sako „2kvėpavimo“ narys ir dainos autorius Denisas.

Jis pasakojo, kad „Kala iš Impalos“ žodžius sukūrė daug anksčiau nei „Panameros“. „Nemeluosiu – senovinė „Impala“, kurią žmonės gali pažinti ir iš kompiuterinių žaidimų – mano svajonių mašina. Tačiau ir tai nebuvo esminė priežastis. Labiausiai dainos atsiradimą lėmė tobulai susirimavę žodžiai „Kala iš Impalos“. O jau visus kitus parašiau pagal juos“, – dainos gimimą pasakojo jos autorius.

Dainoje neįprastai daug tikrinių daiktavardžių. Čia minimi ir Bradas Pittas, ir Angelina Jolie, ir Johnas Lennonas, ir Waltas Disney'us, ir Bruce Willisas, ir Justinas Bieberis, ir reperis Derulo. Vietą tekste randa ir erotinio romano „50 pilkų atspalvių“ pagrindinis veikėjas Kristianas Grėjus, ir net mitinis herojus Prometėjas.

„Tačiau daina yra ne apie juos, o apie tai, kad geriausia gyvenime būti savimi“, – šypteli dainininkas ir teksto autorius.

„Kala iš Impalos“ čia:

VIDEO: 2Kvėpavimas - Kala iš Impalos

Denisas jau išbandė naują kūrinį koncerte ir sulaukė minios pritarimo. „Tiesa, kai paklausiau, ar yra žinančių, kas yra „Impala“, tik keli bičai rėkė, kad taip“, – atsiduso Denisas.

Tik žinovams suprantamas pavadinimas, kurio prasmė net ir pasibaigus dainai netampa aiškesnė – ne kliūtis jai gyvuoti. Denisas įsitikinęs, kad taip tik dar įdomiau ir naują dainą įtraukė į koncertinę programą.

Artimiausi „2kvėpavimo“ koncertai: rugpjūčio 13 d. – Zarasuose, 19 d. – Kražiuose, 26 d. – Rudaminoje, 27 d. – Utenoje.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką