Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2017 01 01, 03:39

Naujųjų išvakarėse koncertą surengusi Monika Linkytė: „Tikiu, kad 2017-ieji bus magiški!“

Naujųjų metų išvakarėse dainininkė Monika Linkytė kvietė į jaukų ir tūkstantį istorijų saugantį Valstybinį Vilniaus mažąjį teatrą, kuriame, paskutinį kartą šiemet, susitiko su savo gerbėjais.
Monikos Linkytės koncertas
Monikos Linkytės koncertas / Manto Repečkos nuotr.

„Nenoriu užsisėdėti komforto zonoje, o praėję metai man to daryti tikrai neleido“, – prieš koncertą 2016-uosius įvertino atlikėja. „Taip, jie buvo ganėtinai sunkūs, tačiau vertinu juos kaip gerus metus. Būtent nelengvos situacijos ar įvykiai mus moko, todėl priimu visą tai, kaip galimybę tobulėti“, – sakė ji.

Vakarą pradėjusi giesme „For Your Glory“, atlikėja, pritariant klavišams bei bosinei gitarai, sudainavo vos šiemet išleistas „Prisimink mane“ ir Monikos Linkytės „metų daina“ tituluojamą „Padovanojau“ bei žinomiausius debiutinio albumo „Walk With Me“ kūrinius.

Manto Repečkos nuotr./Monikos Linkytės koncertas
Manto Repečkos nuotr./Monikos Linkytės koncertas

Koncerto metu dainininkė savo gerbėjams linkėjo drąsos keistis savyje, nes tik tada keičiasi ir juos supanti aplinka. „Nebijokit pripažinti, jog visos mažos ir didelės problemos, priklauso tik nuo jūsų, o pripažinę tai, priimkite sprendimus, kurie atvers duris pokyčiams“, – kalbėjo Monika Linkytė.

Taip pat, dainininkė priminė visiems, jog pokyčiai prasideda nuo pačių mažiausių detalių. „Nesidairykite į kitus, o kasryt atsikėlę pažadėkite sau būti geresniais, nei buvote vakar. Tam užtenka labai nedaug – minties ar plačios šypsenos nepažįstamam praeiviui“, – linkėjo atlikėja.

Manto Repečkos nuotr./Monikos Linkytės koncertas
Manto Repečkos nuotr./Monikos Linkytės koncertas

Likus dviems savaitėms iki renginio išparduotu paskelbtas koncertas, Monikos Linkytės teigimu, pažymėjo ne tik įsimintinų praėjusių metų pabaigą, bet ir atėjusias trumpas muzikines atostogas. Tai buvo paskutinis viešas dainininkės koncertas iki 2017-ųjų metų pavasario.

Koncertą organizavusios ir Monikos Linkytės vadyba užsiimančios agentūros „Damn Good“ atstovės prasitarė, jog laukia tikrai darbingi metai – tęsiamas atlikėjos projektas su styginių kvintetu, vaizdo klipo filmavimas bei naujo muzikinio albumo ir jo singlų leidyba.

Manto Repečkos nuotr./Monikos Linkytės koncertas
Manto Repečkos nuotr./Monikos Linkytės koncertas

„Dabar išlydime Moniką kurti, tęsti šiemet pradėtas studijas, o viso to rezultatą, albumo pavidalu, kartu pristatysime kitų metų rudenį. Ir, kas žino, gal tada jau kviesime visus į areną,“ – linksmai ateities planais dalinosi „Damn Good“.

„Ateinančiais metais pažadu, kad tikrai nepamiršiu savo klausytojų, koncertų gal ir bus mažiau, tačiau kiekvienam iš jų ruošiu staigmenų, naujų dainų ir projektų. Tikiu, kad 2017-ieji bus magiški!“ – artėjant vidurnakčiui kitų metų planais dalinosi Monika Linkytė.

VIDEO: MONIKA LINKYTĖ - Prisimink mane
VIDEO: MONIKA LINKYTĖ - Padovanojau

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką