Metinė prenumerata tik 7,99 Eur! Trumpiausiai nakčiai - mažiausia kaina!
Išbandyti

Nuotaikinga Edgaro Lubio premjera „Mūsų vasara“: prie jūros filmuotame klipe – būrys bičiulių

Žinomas šalies dainų kūrėjas ir atlikėjas Edgaras Lubys įsitikinęs, kad lietuviai – tikri optimistai, nes kantriai laukia vasaros devynis mėnesius ir tada tiki, kad ji neskubės prabėgti, nes norisi ja pasimėgauti už visus metus. Ši mintis atsiskleidžia ir naujausioje Edgaro dainoje, kurios klipas buvo filmuojamas prie jūros.
Edgaras Lubys
Edgaras Lubys

„Didžiąją dalį metų mes laukiame šilumos ir šviesos. Ir po tų devynių mėnesių sulaukiame tokio laiko, kai nesinori niekur skristi, norisi sugerti tuos šiltus vakarus, kai gali su mylimais ir artimais žmonėmis tiesiog būti“, – pasakoja Edgaras.

„Nors man vasara yra intensyvus koncertų metas, stengiuosi stabtelėti ir pasimėgauti šiuo metų laiku: aplankyti toliau gyvenančius draugus, pajūryje palydėti saulę drauge, kalbėtis iki sutemų. Planuoju daugiau laiko leisti su šeima, gamtoje, mėgautis pirtimi ir visu tuo, ką mums dovanoja vasara.“

Būtent tokia nuotaika ir alsuoja naujausia Edgaro daina „Mūsų vasara“, kurios vaizdo klipas buvo filmuojamas kopose prie jūros, leidžiantis saulei. Dainos autorius pakvietė ir savo bičiulių, ir jų draugų kompaniją, su kuria mėgavosi geru oru, nuostabiu saulėlydžiu ir gera muzika.

„Kviečiu visus pasidžiaugti šiuo ypatingu laiku, susitikti su tais, kurių seniai nematėme, praleisti kuo daugiau laiko su širdžiai mielais žmonėmis ir skirti laiko pabuvimui su savimi. Vasara Lietuvoje skriete praskrieja“, – kviečia Edgaras.

Edgaras Lubys
Edgaras Lubys

„Nors sakoma, kad lietuviai – pesimistai, liūdni žmonės. Bet esu tikras, kad mes visai kitokiais tampame vasarą, kai šilta, daug saulės. Net patikime, kad tai tęsis ilgai ilgai...“

Naujausią Edgaro Lubio dainą išgirsti ir vaizdo klipą pamatyti galite čią:

VIDEO: Edgaras Lubys - Mūsų vasara

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šekspyriška vasara Pakruojo dvare: spektakliai, kvapą gniaužiantys triukai ir įspūdingos gėlių kompozicijos
Reklama
Joninių grilio vakarėlis už mažą kainą: pasigaminkite tris patiekalus neišleisdami 15 eurų
Reklama
Tinklinis, kepsninės, universalūs treniruokliai: ką šiemet erdvėms prie savo namų siūlys vilniečiai?
Reklama
„Telia“ stiprina ryšį Dainų šventės dalyviams ir lankytojams dar nematytu būdu
Užsisakykite
15min naujienlaiškius