Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2009 01 08

O kaip Kęstučiui jaustis?!

Šlageriu „Ryčka Ryčka“ užkariavusi Lietuvą dainininkė Viktorija Masteikaitė-Wika iš Kriūkų miestelio pramogų rinkoje sėkmingai kelią skinasi toliau. Šįkart atlikėja apdainavo „kieteko“ kaimiečio Kęstučio kasdienybę.
Viktorija Masteikaitė-Wika Ryčką iškeitė į Kęstutį.
Viktorija Masteikaitė-Wika Ryčką iškeitė į Kęstutį. / „Scanpix“ nuotr.

Naujienų portalą 15min.lt Wika tikino, kad nei Dar nebuvau sutikusi Ryčkos su fantastiškais plaukais, žydraakio berniuko Kęstučio ar kito kito idealo, – sako Wika.Ryčkos, nei Kęstučio iš tiesų nėra, tačiau merginai norisi dainuoti apie meilę ir vyrų, kokius dažniausiai mato savo miestelyje, kasdienybę. Kęstučio portretą dainoje Wika piešia su ironija.

„Nei Kęstučio, nei Ryčkos iš tikrųjų nėra. Dar nebuvau sutikusi Ryčkos su fantastiškais plaukais, žydraakio berniuko Kęstučio ar kito kito idealo“, – kalbėjo atlikėja.

Dainininkė pasakoja, kad neseniai dienos šviesą išvydusiame debiutiniame albume „Mano“ visos dainos yra apie meilę, todėl esą reikėjo paįvairinimo. Taip ir gimė daina apie Kęstutį.

„Reikėjo paįvairinimo, kažko linksmo, todėl ir sukūriau dainą apie veikėją Kęstutį. Juk Kęstutis – populiarus vardas. Į dainos tekstą sudėjau vaikinų, kuriuos dažnai matau, kasdienybę. Gal ateityje sukursiu dainą ir apie Rytį, ką gali žinoti“, – juokėsi Wika.

Dainos apie Kęstutį tekstą rasite čia.

„Kęstutį" klausykite čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Laiku kreipęsis dėl erekcijos ir prostatos sutrikimų vyras gali išvengti infarkto ar net vėžio?
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką