-35% metinei prenumeratai. Maža kaina - didelė vertė.
Išbandyti
Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2017 08 17

„Omerta“ pristato naują dainą „Laisvė – nuodai“: įvertinkite

Ne kartą nominuotas M.A.M.A. ir Lietuvos hiphopo muzikos apdovanojimuose, 2015 m. išleidęs pirmą trigubą lietuviškos muzikos albumą, pelnęs geriausio metų MC ir metų dainos apdovanojimus, „Omerta“ šiuo metu įrašinėja net du albumus – akustinį ir studijinį. Naujiena iš pastarojo – „Laisvė – nuodai“, šiandien pristatoma klausytojų vertinimui.
„Omerta“
„Omerta“ / Ponulis Production nuotr.

Singlas, įrašytas kartu su Kazimieru Likša, buvusiu grupės „Karma“ lyderiu, simbolizuoja naujo kūrybinio kelio pradžią. „Profesionalumas kainuoja itin daug laiko ir kantrybės, tad įrašinėdami šį kūrinį praleidome ne vieną nemigo naktį studijoje, kol visi likome užtikrintai patenkinti rezultatu“, – pasakojo grupės „Omerta“ lyderis. Giliais gyvenimiškais tekstais vis dažniau pritraukiantis vyresnę auditoriją atlikėjas neslepia, kad daina persmelkta stiprių išgyvenimų ir emocijų. „Nėra nei vieno žmogaus, kuris negeistų laisvės saldumo, ypač tada, kai dėl tam tikrų priežasčių, aplinkybių ar žmonių ji yra apribota. Net ir pačius sąmoningiausius neretai užvaldo toks stiprus laisvės troškulys, kuris vos šiek tiek jos paragavus virsta nuodais apnuodijančiai atsakomybės jausmą. Bet net ir tai suprasdami mes neriam stačia galva net nesusimąstydami, nes tai tarsi lengviausias būdas nunulinti mintis, o kartais net ir save“, – atvirauja atlikėjas.

Ponulis Production nuotr./„Omerta“
Ponulis Production nuotr./„Omerta“

Kūrinį „Laisvė – nuodai“ prodiusavo vienas talentingiausių jaunosios kartos prodiuserių Justinas Raudonis, kuriam talkino kolega Dominykas Minkevičius – Doni Javich. „Dirbti su šiuo kūriniu man buvo įdomu nuo pat pradžių. Džiaugiuosi, kad išlipom iš įprasto hiphopo skambesio rėmų ir šio žanro muziką pateikėm visai kitu kampu“, – patirtimi dalinosi prodiuseris.

VIDEO: OMERTA - LAISVĖ NUODAI [PREMJERA 2017]

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Reklama
„Daktare, man pašalino tulžies pūslę, tačiau aš nesijaučiu gerai...“
„TOPsport A lygos tribūna“: „Panevėžio“ krizė, karštosios kėdės ir prezidentas svečiuose
Užsisakykite 15min naujienlaiškius