2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti

Omertos premjera „Yra kaip yra“: unikalus vaizdo klipas ir dainoje užkoduota žinutė

Vienas geriausių lietuviškos hiphopo scenos atstovų ir M.A.M.A muzikos apdovanojimų nominantas – Omerta, praėjus vos mėnesiui po vaizdo klipo „Ko tu nori?“ premjeros, klausytojams pristato naują vaizdo klipą ir dainą – „Yra kaip yra“.
Omerta
Omerta / Žygimanto Gedvilos ir stopkadro nuotr.
Temos: 2 Omerta Muzika

Aktyviai šiuos metus pradėjęs – Omerta, toliau darbuojasi studijoje, kur įrašinėja jau penktąjį savo albumą bei kitus muzikinius projektus. Šiandien plačiam klausytojų ratui vaizdo klipą pristatantis atlikėjas neslepia, kad ateityje klausytojų laukia dar daugiau kūrybinių vaisių: „Jaučiu kaip žmonės manęs pasiilgo ir kaip jie laukia naujienų. Pastaruoju metu aplanko malonus jaudulys ir norisi kuo greičiau dalintis su kitais tuom ką sukūriau ir prie ko taip ilgai dirbau. O „Yra kaip yra“ – dar vienas žingsnelis mano vinilinės plokštelės „Trauka“ (Deluxe) link, kuriame kūriniai iš mano paskutiniojo albumo „Trauka“ suskambės naujai“.

Asmeninio archyvo nuotr./Omerta
Asmeninio archyvo nuotr./Omerta

Nors dainos „Yra kaip yra“ pavadinimas ir skamba lakoniškai, atlikėjas teigia, kad tai kas užkoduota šios dainos viduje nėra paviršutiniška: „Ši daina apie gebėjimą priimti tai, kas įvyko ar vyksta esamuoju momentu. Jeigu žmogus moka valdyti savo mąstymo procesus, jo dėmesys bus skirtas carpe diem, kas padeda pilnai išgyventi, išjausti ir netgi priimti sprendimus – čia ir dabar. Paleisti tam tikrus dalykus, džiaugtis kiekviena akimirka, tai ko reikia išmokti kiekvienam iš mūsų. Aš to mokaus taip pat“.

Prie naujausios dainos įrašymo prisidėjo vokalistai: Justa Rubežiūtė, Diana Gružauskaitė ir Benas Muraška. Dainos vaizdo klipą nufilmavo puikiai hiphopo kuluaruose žinomi videografai – Art Of Hood, Šarūnas Apalainis, o prie vaizdo klipo montavimo prisilietė – Povilas Stonkus.

Klausykite:

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką