2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 05 13

„Online“ muzikos festivalyje „Atlantida vonioje“ – išskirtiniai atlikėjų pasirodymai iš vonios

Ketvirtą kartą vyksiantis nemokamas šiuolaikinio meno ir muzikos festivalis „Atlantida 2020“ šiais metais persikėlė į virtualią erdvę ir tapo „Atlantida vonioje“. Muzikos festivalis jau gegužės 14 dieną kvies žiūrovus tiesiogiai internetu stebėti jaunųjų alternatyvios muzikos kūrėjų pasirodymus.
„Atlantida vonioje“
„Atlantida vonioje“ / Organizatorių nuotr.
Temos: 2 Muzika Festivalis

Kol masiniai susibūrimai nėra galimi, meno ir muzikos renginiai keičia savo formatą. Pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, Tiškevičių rūmų kiemelyje, turėjęs įvykti šiuolaikinio meno ir muzikos festivalis „Atlantida 2020” šiais metais persikėlė į virtualią erdvę arba tiksliau – vonią.

„Atlantida vonioje“ tai vienos dienos online festivalis, kuriame atlikėjai savo muzika dalysis iš vonios kambario ar net nuo ežero kranto. Projekto tikslas - ne tik laisva forma supažindinti visuomenę su jaunaisiais kūrėjais, tačiau ir praskaidrinti žmonių, besidominčių muzika bei aktyviai lankančių įvairius kultūrinius renginius, kasdienybę karantino metu.

Organizatorių nuotr./„Atlantida“
Organizatorių nuotr./„Atlantida“

Tad renginyje netrūks ir juoko: žiūrovų laukia ne tik muzikiniai pasirodymai, bet ir nuotaikingi interviu su atlikėjais bei linksmi iššūkiai. Transliacija vyks „Festivalis Atlantida“ Facebook puslapyje.

Virtualiam festivaliui, vyksiančiam jau šį ketvirtadienį, spalvingus bei išskirtinius pasirodymus paruošė 2019 metų muzikos inkubatoriaus „Novus“ antrosios vietos laimėtojai „John’s Shower band“, Tamsta grupių konkurso „Garažas’20“ pusfinalio dalyviai „Kieno Mishke Kankorezhiai“, neseniai savo pirmąjį albumą „Bitės skrydis“ pristačiusi Elzė Urbietytė bei kiti jaunieji alternatyvios muzikos kūrėjai: Fluvial, Gabija Petrauskaitė, grupė „SynthEtika”.

Organizatorių nuotr./„Atlantida vonioje“
Organizatorių nuotr./„Atlantida vonioje“

Šių metų festivalį taip pat papildys ir elektroninė muzika – specialiai „Atlantida vonioje“ skirtus pasirodymus paruošė DJ duetas Kessini ir Su Prieskoniais bei DJ Darktaras.

Online muzikos festivalis ATLANTIDA VONIOJE jau gegužės 14 dieną, tiesiogiai nuo 18 val., Festivalis Atlantida Facebook puslapyje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką