Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 01 05, 12:52

Paskutinė galimybė pamatyti „Red Hot Chili Peppers“ gyvai

Prieš nepilną mėnesį pradėti pardavinėti bilietai į pirmąjį „Red Hot Chili Peppers“ koncertą Lietuvoje jau parduoti, – praneša koncerto organizatoriai „BDG Music“. Per pirmą eilėmis prasidėjusią pardavimų dieną buvo parduota daugiau nei 8000 bilietų, o per savaitę beveik visi – 14 000. Istorinis „Red Hot Chili Peppers“ šou vyks liepos 28 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje.
Red Hot Chili Peppers
Red Hot Chili Peppers / Warner Brother nuotr.

Visgi „Red Hot Chili Peppers“ koncerto organizatoriai suteikia paskutinę galimybę nusipirkti bilietą, nes pasitarę su grupės vadyba, buvo nuspręsta padidinti žiūrovų erdvę ir paleisti papildomus ir tikrai paskutinius 1000 bilietų. Juos jau nuo šiandien galima įsigyti „Ticketpro“ kasose, kurias rasite  visuose „Akropolio“ prekybos centruose esančiuose „Maxima“ informacijos skyriuose ir internete www.ticketpro.lt.

„Red Hot Chili Peppers“ koncerto organizatorių „BDG Music“ teigimu, toks sprendimas buvo priimtas  grupės lyderio Anthony Kiedžio, kurio gyslomis teka lietuviškas kraujas, iniciatyva. Amerikiečių vokalistas išreiškė norą, kad „Red Hot Chili Peppers“ pasirodymą pamatytų kuo daugiau lietuvių. Tiesa, “BDG Music” paneigė bet kokius gandus apie galimą antrą amerikiečių pasirodymą mūsų šalyje.

Per neįtikėtinai trumpą laiką parduotas toks skaičius bilietų gali pretenduoti į Lietuvos rekordą. Net 70 milijonų albumų pardavusių amerikiečių koncerto pigiausi bilietai kainavo – 157 Lt, brangiausi – 257 Lt.

Jau tris dešimtmečius „Red Hot Chili Peppers“ yra A klasės muzikos žvaigždės, kurias mėgsta skirtingo amžiaus roko gerbėjai. Jų dainos “Under The Bridge“, “Give It Away“, “Californication“, “By The Way“ bei “Scar Tissue“ buvo ne tik pasauliniai hitai, bet ir tapo įkvėpimo šaltiniu daugybei grupių. Šiais metais „Red Hot Chili Peppers“ pratęs rudenį prasidėjusį įspūdingo dydžio turą po pasaulį, kuris baigsis tik 2013 m. Turo metu roko grandai pristato savo naująjį albumą „I'm With You“.

Pirmą kartą į Lietuvą ir Estiją „Red Hot Chili Peppers“ atveža didžiausio koncertų organizatorius Baltijos šalyse BDG, kuris per paskutinius 15 metų Baltijos šalyse surengė per 500 koncertų.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką