2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2019 08 30

„Patruliai“ pristato naują dainą ir vaizdo klipą: įvertinkite

„Sapnas“ – taip vadinasi naujausia dueto „Patruliai“ daina. Šiandien – ir jos vaizdo klipo premjera. O vaizdo klipe – kaip gyvenime: „Patruliai“ ant scenos, įsilinksminusios publikos rankos – į viršų, prie baro kažkas susitinka pirmam šokiui, ir galbūt lieka šokti kartu visą gyvenimą.
„Patruliai“
„Patruliai“ / Organizatorių nuotr.

Kitaip nei Palangos verslininkai, tokios geros vasaros „Patruliai“ dar nepamena: koncertai – kasdien, salės – pilnos, kelionių tvarkaraščiai – margi.

Šimtąkart apvažiuota Lietuva, aplankytos lietuvių bendruomenės Airijoje, Anglijoje, Švedijoje. Trumpos poilsio akimirkos su namiškiais – ir vėl į sceną.

Organizatorių nuotr./Vaizdo klipo „Sapnas“ akimirkos
Organizatorių nuotr./Vaizdo klipo „Sapnas“ akimirkos

„Rimtai per 15 metų tokios intensyvios vasaros dar nebuvo, – sako „patrulis“ Algirdas Radzevičius. – Labai daug koncertų, išsiplėtęs ir toliau besiplečiantis klausytojų ratas. Mes vis kelyje ir kelyje. O Juozas tokią vasarą dar ir vestuves iškelti spėjo. Visiškai neįtikėtina. Lyg koks sapnas.“

„Toks sapnas, iš kurio nesinori pabusti, – draugą papildo Juozas Butnorius. – Aš iki vestuvių gyvenau kaip sapne, ir toliau sapnuoju. Labai tikiuosi bei stengsiuosi daryti viską, kad tai tęstųsi.“

Organizatorių nuotr./Vaizdo klipo „Sapnas“ akimirkos
Organizatorių nuotr./Vaizdo klipo „Sapnas“ akimirkos

Algirdui bendražygio vestuves teko praleisti: J.Butnoriaus santuoka sutapo su A.Radzevičiaus anksčiau suplanuotomis šeimos atostogomis Dubajuje. Tačiau visą vasarą jiedu – neišskiriami.

Nepaisant, kad koncertinis grafikas – toks įtemptas, „Patruliai“ rado laiko dar ir studijoje padirbėti: šiandien jie oficialiai pristato naujausią savo dainą „Sapnas“ ir jai nufilmuotą vaizdo klipą.

Pasižiūrėkite ir įvertinkite:

VIDEO: Patruliai - Sapnas (Official video)

Herojaus akyse – liūdesys. Nesėkmė po nesėkmės, kūryba stringa, nuovargis nuneša į sapnus. O sapnuose – vakaras, muzika, deivė šiltomis akimis... Iš tokio sapno nelabai norėsis prabusti, kita vertus – niekada nežinai, ką vieną naktį sutiksi realiam klube – gal TĄ žmogų, kurį taip ilgai sapnavai?

„Tai – pirmas rimtas mūsų klipas. Nufilmavome jį populiarioje sostinės vietoje – „Bardake“. Esu įsitikinęs, kad ne viena pora ten susipažino, ir toliau laimingai laikosi už rankų. Jei šią vasarą buvote mūsų koncertuose – dainą „Sapnas“ jau girdėjote. Dabar kviečiame pamatyti ir jos vaizdo klipą“, – pristato „Patruliai“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Tūkstančiai valandų, skirtų mokymuisi: IKEA dalinasi, kiek kainuoja darbuotojų augimas
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką