Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2009 12 17

Pečiūra albumą „Delfinai 2.0“ aplaistė nuodingu gėrimu (nuotraukos)

Dainų kūrėjas ir atlikėjas Stano ketvirtadienį sumąstė pamaitinti krizės iškankintas scenos žvaigždes ir žurnalistus. Pristatydamas trejus metus brandintą savo albumą „Delfinai 2.0“, dainininkas nusprendė „Delfinų“ pavadinimą pasidėti į rezervą ir visuomenei likti tiesiog Stano.
Naujojo albumo pristatyme Stano pasveikinti susirinko būrys garsių kolegų
Naujojo albumo pristatyme Stano pasveikinti susirinko būrys garsių kolegų / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

„Paskutinį kartą buvome susitikę prieš metus turbūt didesnę komercinę sėkmę turėjusiame renginyje – mano vestuvėse, – šmaikščiai su žurnalistais pasisveikino atlikėjas. – Šiandien tuštybės mugėje pristatau visai neblogą produktą – mano albumą „Delfinai 2.0“, kurio atlikėjas yra Stano – jau nebe „Delfinai“. 2.0 yra iš „Matricos“ ir šiaip „kompiuterastų“ žargonas, reiškiantis „perkrauta“. Perkrovėme „Delfinus“ ir liko Stano“

Scenos senbuvis prisipažino, kad jam nusibodo painiava tarp pavadinimų „Delfinai“ ir Stano: „Jūs visi puikiai žinote, kad jau labai ilgą laiką, kai prieš aštuonerius metus mano kolega Svytas įstojo į Jahovos liudytojus, esu vienas.“

Į naują albumą, atlikėjo teigimu, sudėtos dainos galėjo išgarsinti daugelį Lietuvos dainininkų, bet Stano jų neatidavė.

„Vakar perklausiau šį albumą dar kartą ir jis man patiko, – šypsojosi Stano. – Šiame albume, mieli atlikėjai, yra įrašytos dainos, kurios galėjo būti jūsų pačios geriausios, bet aš jums jų neatidaviau, pagailėjau ir pasilikau sau.“

Vyras pripažino, kad šiuo metu jis pats nėra „ant bangos“, bet patikino, kad jo paskutinio albumo, kol jis kuria muziką, tikrai nebus.

Juliaus Kalinsko/15 minučių nuotr./Naujojo albumo pristatyme Stano pasveikinti susirinko būrys garsių kolegų
Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Naujojo albumo pristatyme Stano pasveikinti susirinko būrys garsių kolegų

„Šį albumą įrašinėjome trejus metus, pernai turėjome jį pristatyti, bet kai žurnalistai ėmė įtarinėti, kad mano vestuvės buvo viešųjų ryšių triukas albumo reklamai, nusprendžiau tais metais iš principo jo neleisti. Norėjau, kad viskas apsiramintų“, – išdavė Stano.

Pasveikinti dainininko ir dainų kūrėjo susirinko pasveikinti grupės „69 danguje“ narės, Atlanta, Soliaris, grupė „Šokoledas“, Urtė, Aras Vėberis, Šorena ir Audrius Bružas bei kiti žymūs veidai.

Tarp įvairių dovanų ir gėlių albumo išleidimo proga Stano gavo ir keisto gėrimo butelį.

„Šis gėrimas – nuodingas, pagamintas 1961 metais. Jo gerti nereikia. Sveikiname!“, – džiaugsmingai sveikinimo žodį tarė garsiausiu Lietuvos panku tituluojamas Nerijus Pečiūra.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais
Reklama
Iš gyvenimo nuotykio sugrįžusi „Lidl“ vaikų komanda“ neslepia emocijų
Reklama
Jau liepos 17 d. Indrė Stonkuvienė kvies moteris susitikti ypatingame nemokamame renginyje
Reklama
Auga visiškai įrengto naujo būsto paklausa: kuo tai patrauklu?
Užsisakykite
15min naujienlaiškius