Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 09 29, 12:55

„Pikaso“ duoda antrą šansą senai dainai: išleidžia ją naujai ir tikisi daugiau dėmesio

2001 m. išleistame „platininiame“ ir populiariausiame „Pikaso“ albume „Cukrus“ šis kūrinys puikavosi devintoje sąrašo vietoje. Praėjus keliems dešimtmečiams nuo didžiulį ažiotažą tuometinėje Lietuvos popmuzikos kultūroje sukėlusio įvykio, grupė perrašė istoriją.
Grupė „Pikaso“
Grupė „Pikaso“ / Filipo Butkino nuotr.

Naujai suskambėjusi daina „Jeigu aš ne tavo“ papildė atnaujintų „auksinės kolekcijos“ kūrinių sąrašą, kuriame jau puikuojasi tokie hitai kaip „Baltas laiškas“, „Jis tau meluoja“, „Ašarėlė“.

„Ruduo kupinas melancholijos. Ruošdamiesi koncertų turui, pagalvojome, kad daina „Jeigu aš ne tavo“ savo laiku nesulaukė pakankamo dėmesio. Ji nebuvo išleista radijo singlo pavidalu, netapo numeris vienas. Nors dainos žodžiai aktualūs ir šiandien“, – teigė grupės nariai.

Vaikinai įsitikinę, kad naujai skambantis kūrinys „Jeigu aš ne tavo“ sukels atgarsį ne tik ištikimų „Pikaso“ gerbėjų širdyse, bet ir paskatins įsiklausyti ir kitus.

„Kartais reikia tiesiog jausti. Galbūt – kentėti. Iškentėti. Tik tada žmogus gali pats save išgydyti ir pats sau padėti. Mokslininkai iki šiol nelabai gali paaiškinti, kas per jausmas yra meilė, vadinasi ir jos netektis – taisyklėmis neaprašyta ir kiekvieno iš mūsų asmeniniais išgyvenimais paremta patirtis“, – sako „Pikaso“ vaikinai.

Grupės nariai žada, kad naujam gyvenimui prikeltas kūrinys bus įtrauktas į artėjančio koncertų turo per Lietuvą pasirodymus. Ir priduria, kad po to – solinių koncertų neberengs bei pasiners į kūrybinę veiklą ir ruošis naujam skrydžiui. „Pikaso“ apsisprendė, kad po koncertų spalį ir lapkritį labai atsakingai įvertins visus koncertinių pasirodymų siūlymus.

Grupės nariai sako, kad po netrukus prasidėsiančio turo „Istorija tęsiasi“, visą dėmesį ir jėgas skirs naujiems atradimams ir pasiruošimui 2024 m. įvyksiančiam dvidešimt penktajam „Pikaso“ gimtadieniui.

„Netrukus, nuo spalio 13-osios mūsų laukia susitikimai su gerbėjais įvairiuose šalies miestuose. Įtemptai ruošiamės ir laukiame. Dirbame kartu su šviesos dailininkais, garso režisieriais, vis ieškome naujų, įdomių šou sprendimų, pildome repertuarą.

Vertiname, kai po mūsų koncertų klausytojai išeina pakylėti, įgavę energijos, galbūt – prasmės, labiau atsivėrę sau ir pasauliui. Todėl kiekvienas iš suplanuotų koncertų – svarbus, išskirtinis ir iš esmės tampa paskutine galimybe mums visiems pasimatyti šiais metais“, – pasakoja „Pikaso“.

VIDEO: Pikaso - Jeigu aš ne Tavo

Koncertų turas „Istorija tęsiasi“ spalio 13 d. startuoja Jonavoje, 14 d. – Utenoje, 15 d. – Rokiškyje, 21 d. – Anykščiuose, 22 d. – Ukmergėje, 27 d. – Tauragėje, 28 d. – Kretingoje, 29 d. – Šilutėje.

„Pikaso“ koncertinis turas tęsis lapkričio 4 d. – Kaune, 5 d. – Vilniuje, 11 d. – Mažeikiuose, 12 d. – Plungėje, 13 d. – Telšiuose.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką