Geras turinys neatostogauja. Prenumerata vos nuo 0,50 Eur/mėn!
Išbandyti
2018 01 04

„Pikaso“ narys R.Laureckis perdainavo K.Kerbedžio dainą „Nakty“: įvertinkite

Prieš dvi savaites grupės „Pikaso“ narys Rokas Laureckis paskelbė vaizdo įrašą, kuriame perdainavo populiariausią praėjusių metų dainą, Luis Fonci ir Daddy Yankee kūrinį „Despacito“. Didelio dėmesio ir daugiau kaip 100 tūkst. peržiūrų internete sulaukęs atlikėjas nesustoja. Šį kartą klausytojams pateikia savo mėgstamiausios lietuviškos dainos versiją.
Rokas Laureckis
Rokas Laureckis / Asmeninio albumo nuotr.

„Nesitikėjau tokio susidomėjimo ir palaikymo. Sulaukiau daug laiškų, kuriuose buvo prašoma sudainuoti ir lietuvišką, mano balsui ir temperamentui galbūt labiau tinkančią dainą. Pamaniau, kodėl gi ne? Šiandien jau galiu su visais pasidalinti rezultatu – sudainavau turbūt savo mylimiausią ir mėgstamiausią lietuvišką dainą, Kastyčio Kerbedžio „Nakty“, – pasakoja Rokas.

Atlikėjas pripažįsta, kad perdainuoti ir viešai paskelbti tokio atlikėjo dainą reikia drąsos. Tačiau džiaugiasi, kad pats K. Kerbedis, išgirdęs tokį dainos atlikimą, leidimą davė. Taip pat pasidalijo daina savo socialiniame tinklalapyje.

„Nepaprastai gerbiu Kastytį už jo talentą ir vienetinį balsą. Džiaugiuosi, kad jam patiko. Nenoriu tik vieno – kad mano versija būtų lyginama su originalu. Labai retai perdainuotas kūrinys būna geresnis. O jeigu kalbėtume apie balsus – bent kol kas, aš net nedrįstu lygintis su K.Kerbedžiu. Tik tikiuosi, kad atliekama mano balsu ši daina gali skambėti irgi gerai ir atrasti naujų spalvų“, – mintimis dalijasi atlikėjas.

VIDEO: Rokas Laureckis [LIVE] - Nakty (cover of Kastytis Kerbedis)

Rokas Laureckis kalbėdamas apie ateities planus žada daug naujovių, kurios bus susijusios ne tik su perdainuotais kitų atlikėjų kūriniais. Jau greit į dienos šviesą žada išleisti ir dar vieną solo dainą.

„Jau kelias savaites vyksta mano naujos dainos įrašymo bei vaizdo klipo filmavimo darbai. Kol kas galiu išduoti, kad tai bus baladė, į kurią sudėjau visą savo širdį. Dainos ir jos vaizdo klipo premjera planuojama prieš pat Šv. Valentino dieną“, – netolimos ateities planais dalijasi Rokas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Sužadėtuvių žiedo paieškos: kaip išrinkti tinkamiausią?
Reklama
Į Lietuvą atvyksta Pasaulio moksleivių robotikos olimpiadai besiruošianti ukrainiečių komanda
Reklama
Modernūs lietaus nuvedimo sistemų sprendimai
Reklama
Balsuokite už architektūriškai žaviausią miestą ir pasidalinkite jus įkvepiančiais pastatais