Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 05, 11:54

„Pikaso“ pristato naują dainą „Leisk tave bučiuoti“: „Aistra užgimsta bučiniuose“

„Kaip santykiuose neverta savęs išbarstyti, taip ir koncertinėje veikloje renkamės visumą: priešingai, nei daugelis kitų Lietuvos atlikėjų, vasarą nekoncertuojame kavinėse ar restoranuose“, – sako grupės „Pikaso“ nariai ir pristato naująją savo dainą.
Grupė „Pikaso“ pristato naują kūrinį
Grupė „Pikaso“ / Andriaus Kundroto nuotr.
Temos: 2 „Pikaso“ Muzika

„Norime, kad į mūsų pasirodymus atėję gerbėjai pajustų tai, ką kiekvienas iš mūsų nori perteikti, ką išjautėme, pagaliau – ką patyrėme bučiuodami savo vienintelę.

Aistra užgimsta bučiniuose, meilė muzikai – mūsų koncertuose. Tai žodžiais neapsakoma, knygose neaprašoma, filmuose neatskleista stebuklinga būsena“, – sako grupės „Pikaso“ nariai.

Su nauja daina „Leisk tave bučiuoti“ grupė „Pikaso“ žengia į naują kūrybinės ir koncertinės veiklos etapą. Nuo spalio 13 d. suplanuoti pasirodymai visoje Lietuvoje.

VIDEO: PIKASO - Leisk tave bučiuoti

Šių metų pavasarį grupė turėjo itin sėkmingą turą „Istorija tęsiasi“. Ir grįžta į sceną su nauja energija.

Spalio 13 d. „Pikaso“ pasirodys Jonavoje, spalio 14 d. – Utenoje, spalio 15 d. kviečia susitikti Rokiškyje, 21 d. – Anykščiuose, spalio 22 d. – Ukmergėje ir Panevėžyje. Spalio 27 d. suplanuotas koncertas Tauragėje, 28 d. – Kretingoje. Spalį koncertų turą „Istorija tęsiasi“ vainikuos 29 d. pasirodymas Šilutėje.

Lapkritį grupė atvyksta į šiuos miestus: lapkričio 4 d. – Kaunas, kitą dieną – Vilnius, lapkričio 11 d. – Mažeikiai, 12 d. – Plungė, 13 d. – Telšiai.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką