Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2011 11 09

Populiariausių pasaulyje didžėjų penketuke esantys „Above & Beyond“ atvyksta į Vilnių

Po ilgokos pertraukos didelė diskoteka grįžta į Vilnių. Nesustabdomas transo muzikos trejetas iš Didžiosios Britanijos „Above & Beyond“ atvyksta jau po mėnesio, gruodžio 9 d. Jie surengs įspūdingą muzikos ir vaizdo pasirodymą sostinės „Ūkio banko teatro arenoje“. Pasaulyje „Above & Beyond“ žinomi kaip įspūdingų šou kūrėjai, todėl nuolat kviečiami į didžiausius renginius.
„Above & Beyond“
„Above & Beyond“ / Organizatorių nuotr.

Lietuvoje itin laukiami „Above & Beyond“ į Vilnių atvyksta būdami penkti pasaulyje. Vos prieš keletą savaičių paskelbtame populiariausių ir įtakingiausių didžėjų „DJ Mag“ šimtuke britai užėmė penktą vietą, nusileisdami tik Davidui Guettai, Arminui Van Buurenui, Tiesto ir Deadmau5. Tai viską ir pasako apie šį kolektyvą. Beje, gruodžio 9 d. „Above & Beyond“ bus pagrindinės, tačiau tikrai ne vienintelės šokių muzikos žvaigždės. Visa išskirtinio renginio programa bus paskelbta jau netrukus.

Pasirodymas milijonui Brazilijoje

Šalyje, kurioje didžiausias dėmesys tenka futbolui ir roko muzikai, 2000-aisiais susikūręs Paavo Siljamäki, Jono Grant ir Tony McGuinness trejetukas akimirksniu išgarsėjo. Tada ir prasidėjo daugybė transo muzikos superhitų, remiksai popžvaigždėms Madonnai ir Britney Spears, pasirodymai didžiausiuose klubuose bei svarbiausiuose festivaliuose ir šimtus tūkstančių klausytojų kiekvieną savaitę pritraukianti vardinė radijo laida „Trance Around The World“.

Didžėjai yra nuolatiniai festivalių „Global Gathering“, „Trance Energy“, „Sensation White“, „Creamfields“ ar „Dance Valley“ svečiai. Festivaliuose „Above & Beyond“ groja kartais net 50-čiai tūkst. žmonių, o sceną juose dalinasi ne tik su didžiausiais šokių muzikos lyderiais, bet ir su popmuzikos žvaigždėmis „Coldplay“ ar Rihanna.

Tiesa, britų rekordas yra daug įspūdingesnis. 2007 m. gruodžio 31 d. transo muzikos trejetas aukso raidėmis į savo istoriją įsirašė grojimą daugiau nei vienam milijonui susirinkusiųjų. Sunkiai įsivaizduojamo masto renginys vyko Brazilijoje, viename iš Rio de Žaneiro paplūdimių.

Naujausiam albumui – daugybė komplimentų

Ne mažiau dėmesio nei preciziškai organizuotiems pasirodymams vis kitoje šalyje transo trejetas skiria kūrybai. Norint tuo įsitikinti, užtenka užmesti akį į jų diskografiją, kuri skaičiuojama šimtais įrašų. „Above & Beyond“ tikrai ne be pagrindo vadinami studijos darboholikais.

Nors atrodo, kad jau daug metų transo muzikos madas diktuoja du olandai Arminas Van Buurenas ir Tiesto, tačiau būtent į Lietuvą atvykstantys „Above & Beyond“ laikomi bene įtakingiausiais prodiuseriais, dėl kurių pasaulinė transo muzikos kultūra juda į priekį. Po šią vasarą pasirodžiusio labai populiaraus naujausio britų albumo „Group Therapy“ bei keleto įspūdingų singlų („Sun & Moon“ ir „Thing Called Love“) – tai teigiama dar garsiau. Žurnalas „Mixmag“ „Group Therapy“ pavadino svarbiausiu metų įrašu, „DJ Megazine“ tiesiai šviesiai pavadino jį fenomenaliu, o legendinis Pete'as Tongas pasveikino grupę sugrįžus ant aukščiausio laiptelio.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius