15min be reklamos
Publikuota 2022 10 06, 10:58

Populiarusis tenoras Andrea Bocelli surengs koncertą Lietuvoje

Vienas populiariausių tenorų pasaulyje Andrea Bocelli kitų metų lapkričio 24 dieną sugrįš į Lietuvą vieninteliam pasirodymui Kauno „Žalgirio arenoje“. Prekyba bilietais pradedama šių metų spalio 11 d. 10 val.
Andrea Bocelli
Andrea Bocelli / Lorenzo Montanelli, Luca Rossetti nuotr.

Italų vokalo tradicijų ikona laikomas Andrea Bocelli jau yra pardavęs daugiau nei 90 milijonų įrašų. Savo šlovės kelią pradėjęs pergale Sanremo muzikos festivalyje 1994 m., A.Bocelli jau bene tris dešimtmečius džiugina visą pasaulį savo dievišku balsu, nepakartojamu tembru ir plačiu repertuaru – nuo operos šedevrų iki populiariosios muzikos kūrinių.

Luca Rossetti nuotr./Andrea Bocelli
Luca Rossetti nuotr./Andrea Bocelli

Koncertuose didžiulių minių sulaukiantis Andrea Bocelli jau yra pasiekęs ne vieną muzikos industrijos rekordą. 2010 m. atlikėjui atidengta žvaigždė Holivudo Šlovės alėjoje, po šešis kartus jis yra nominuotas Grammy bei Latin Grammy apdovanojimams, dainavo keturiems JAV prezidentams, trims popiežiams, britų karališkajai šeimai, daugeliui ministrų pirmininkų bei Olimpinėse žaidynėse ir Pasaulinėse parodose, tarp jų ir 2021 m. Pasaulinės parodos atidarymo ceremonijoje Dubajuje.

Jau šių metų spalio 21 d. Andrea Bocelli išleis kalėdinį albumą „A Family Christmas“ („Šeimos Kalėdos“), įrašytą su sūnumi Matteo bei dukra Virginia. Jame – be klasikinių kalėdinių dainų skambės ir „Feliz Navidad“ („Linksmų Kalėdų“), John Lennon bei Yoko Ono „Happy Xmas (War is Over)“ („Linksmų Kalėdų (Karas baigėsi)“) ir visiškai naujas kūrinys „The Greatest Gift“ („Geriausia dovana“).

Luca Rossetti nuotr./Andrea Bocelli
Luca Rossetti nuotr./Andrea Bocelli

Sodrus ir galingas A.Bocelli tembras yra toks universalus, kad dainininkas gali atlikti viską – nuo bel canto iki verismo furoro, nuo religinio repertuaro iki populiarių baladžių. Visa tai atsispindi jo repertuare ir kiekviename koncerte iki širdies gelmių sužavi publiką.

Ypatingas ir jautrus Andrea Bocelli koncertas Kauno „Žalgirio“ arenoje įvyks 2023 m. lapkričio 24 d. Renginio organizatoriai primena, kad į anksčiau vykusius A.Bocelli koncertus Lietuvoje bilietų pritrūkdavo, todėl visi norintys apsilankyti koncerte kviečiami bilietais pasirūpinti iš anksto. Juos nuo spalio 11 d. 10 val. platina kakava.lt.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką