Prenumeratoriai žino daugiau. Prenumerata vos už 1,00 Eur!
Prenumeruoti
2017 08 11

Prieš ryškiausią žmonijos istorijoje meteorų lietų – grupės DAR nauja daina ir vaizdo klipas

Rugpjūčio 12-ąją laukia ryškiausias ir pats didžiausias žmonijos istorijoje meteorų lietus, kurį stebėti ketina ir grupės DAR nariai. Prieš šį išskirtinį reginį grupė pristato ir naują dainą „Mes jau”, ir specialiai jai sukurtą vaizdo klipą.
Grupė „Dar“
Grupė DAR / „VuRecords“ nuotr.

„Sakoma, kad kai krinta žvaigždės – pildosi žmonių norai. Negalėjome tokio teksto neįtraukti į naują dainą. Ir, be abejo, radome puikią progą ją pristatyti – prieš pat meteorų lietų“, – apie naujo kūrinio pristatymo datą pasakojo DAR prodiuseris Arvydas Martinėnas-Vudis.

Paklaustas, ar grupės nariai turės galimybę drauge stebėti šį išskirtinį reginį danguje, A.Martinėnas-Vudis patikino, kad nei jis, nei jo kolegos meteorų lietaus nežada praleisti.

„Stebėsime meteorų lietų ir mes. Laukiame šio reginio, nes būtent toks, apie kokį kalba viso pasaulio mokslininkai, pasitaiko tik kartą gyvenime. Kiek teko skaityti, kitas toks lietus įmanomas ne anksčiau nei po 96-erių metų. Tuo metu visi būsime kelyje iš koncerto. Teks stabtelėti ir žvalgytis į dangų“, – savo planus, kur ketina stebėti šį reiškinį, atskleidė DAR narys Algirdas Grudinskis-Grūdas.

Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis ir Algirdas Grudinskis-Grūdas
Asmeninio albumo nuotr./Arvydas Martinėnas-Vudis ir Algirdas Grudinskis-Grūdas

„Dar“ prodiuseris pasakojo norėjęs, kad ir daina, ir specialiai jai kurtas vaizdo klipas būtų tarsi šios vasaros prisiminimas. Dar šių metų žiemos pabaigoje prie grupės prisijungus dviem naujom narėm, grupė sėkmingai įrašinėja naujus kūrinius, filmuoja vaizdo klipus ir kartu jau yra pasirodę daugybėje koncertų. Todėl, anot jo, besibaigiant tokiai aktyviai vasarai – yra ką prisiminti.

„Ir mūsų gerbėjams, ir mums patiems naujasis kūrinys ir vaizdo klipas – šios vasaros prisiminimas. Klipe užfiksuotos akimirkos iš mūsų koncertų ir kelionių į juos užkulisių. Filmavome vieni kitus visą vasarą. Klipe nematyti jokių režisūrinių sprendimų – būtent toks sumanymas ir buvo. Norėjome, kad viskas atrodytų natūraliai ir organiškai. Taip pat savo gerbėjams, kurių ratas socialiniuose tinkluose labai sparčiai didėja, norėjome parodyti, kaip ir kuo gyvename. Žmonės dažnai mus mato TV ekranuose ar ant scenos, tačiau daugelis neįsivaizduoja, kaip leidžiame laiką vykdami į koncertus ar besiruošdami jiems, o taip pat ir po pasirodymų“, – apie vaizdo klipo idėją pasakojo A.Martinėnas-Vudis.

VIDEO: DAR - Mes jau (official video) 2017

Pasiteiravus, koks šios vasaros nuotykis labiausiai įsiminė ir ar jis užfiksuotas vaizdo klipe, A.Martinėnas-Vudis prisiminė ne patį linksmiausią incidentą. Jis, beje, atlikėjams sukėlė daug streso, tačiau baigėsi laimingai. Tiesa, naujame klipe jo nėra.

„Koncertavome Vėžaičiuose, į renginį buvo atvykę būriai žmonių. Staiga dingo elektra. Teko ieškosi sprendimo, negalėjome nuvilti savo gerbėjų. Elektros nebuvo 10 minučių, tačiau šis laikas, kai buvome scenoje, atrodė labai ilgas. Laimė, viskas baigėsi gerai ir savo pasirodymą galėjome tęsti. Tai tikrai nebuvo linksmas nuotykis, tačiau būtent toks mums visiems įsiminė ilgam“, – dabar jau su šypsena incidentą prisiminė Vudis.

Paklaustas, kodėl dainą „Mes jau“ nutarė pristatyti prieš meteorų lietų, A.Martinėnas-Vudis paaiškino, kad daugybė grupės narių norų jau išsipildė, o norai, anot jo, pildosi tuomet, kai sugalvojami iš dangaus krintant žvaigždėms.

Raimundo Adžgausko nuotr./Grupė DAR: Arvydas Martinėnas-Vudis, Rūta Žilionytė, Jovita Vaicekauskaitė ir Algirdas Grudinskis-Grūdas
Raimundo Adžgausko nuotr./Grupė DAR: Arvydas Martinėnas-Vudis, Rūta Žilionytė, Jovita Vaicekauskaitė ir Algirdas Grudinskis-Grūdas

„Norėjome, kad prisijungus naujoms narėms, mums visiems sektųsi gerai. Būtent taip ir yra. Džiaugiamės, nes visi gerai sugyvename, judame pirmyn, įrašinėjame naujas dainas, o taip pat ir koverius, turime daug planų, kuriuos sėkmingai įgyvendiname. Dėl koncertų taip pat galime pasidžiaugti. Planuojame jau ir kitų metų renginius. Viso to ir norėdavome, tai vadinama sėkme“, – kalbėjo DAR prodiuseris A.Martinėnas-Vudis.

Tiesa, pokalbio metu Vudis prasitarė, kad iki šių metų pabaigos DAR gerbėjams pristatys dar tris naujus kūrnius. Vieną autorinį ir du koverius. Paklaustas, kodėl skuba įrašinėti dainas, A.Martinėnas-Vudis atskleidė, kad drauge su grupės nariais koncertų metu stebi gerbėjų emocijas ir reakcijas į įvairias dainas ir „atsijoja“ tas, kurios labiausiai pradžiugina žmones.

„Kai matome žmonių emocijas, nesunku suprasti, kas patinka labiausiai. Būtent labiausiai patinkančius kūrinius įtrauksime į rimčiausių renginių programas“, – pasakojo A.Martinėnas-Vudis.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
IKEA tvarumo ir klimato ataskaitose – išradimai iš Lietuvos
Reklama
Gyvenimiško patarimo – ne į ekspertus, o į būrėjus: sėkmės kavos tirščiuose ieško 12 proc. lietuvių
Reklama
Išskaidote investicijas? Ar žinote visas rizikas bei galimybes?
Reklama
Lietuvių sukurtas dokumentinis serialas – odė Baltijos šalių šefams
Užsisakykite 15min naujienlaiškius