2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2009 01 10

„Radiocentras“: ne visos radijo stotys skirtos debiliukams

Naujieji metai prasidėjo naujovėmis. „Radiocentro“(RC) eteryje neliko „Lietuvos top 20“ – seniausio lietuviškos muzikos topo, kuris geriausiuosius rinko keliolika metų!
Donatas Bučelis
Donatas Bučelis / Valdo Kopūsto/„Scanpix“ nuotr.

„Nieko nereikia laikytis įsikibus vien dėl to, kad buvai to įsikibęs 10, 15 ar 20 metų, – ranka numoja stoties programų direktorius Donatas Bučelis. – Atėjo laikas – atsikabinom, paleidom...“

8 metus programų direktoriaus postą turinčio D.Bučelio teigimu, RC nekeičia savo formato, tačiau siekia pakeisti „suprastėjusį klausytojų požiūrį į radiją“. „Daugelis žmonių nusivylė radijo stotimis ir televizija – nėra ką žiūrėti ir klausyti, vien nesąmonės... – tiesiai šviesiai rėžia pašnekovas. – Tačiau ne visos radijo stotys skirtos debiliukams.“ Tuo įsitikinsite peržvelgę „RC top 30“. Šiame tope nerasite jokio YVA, Andriaus Rimiškio ar panašaus atlikėjo! Be to, į stoties apdovanojimus APDO2009 pretenduoja tik 3 palyginti kokybiški muzikos vardai: Vilija Pilibaitytė-Mia, „Mango“ ir „Mokinukės“. Kiti nominantai – išskirtinai kokybiškos muzikos atstovai, pvz.: „Antis“, „Skylė“, „Empti“ ir kt.

„Mums įdomūs 25-40 metų klausytojai, turintys galvą ant pečių ir aiškiai skiriantys pelus nuo grūdų, – pabrėžia Donatas. – „Radiocentras“ išmėto pelus ir lieka su grūdais. Mus domina kokybiškesnė, geresnė, tikresnė muzika.“ Tiesa, vyras teigia, kad jei YVA arba A.Rimiškis įrašys „brandų, įdomų, prasmingą muzikinį kūrinį“, stotis jį gros. „LŽ gido“ prognozė: šie atlikėjai niekada neįrašys nieko prasmingo. Nes tam reikalingas talentas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką