15min be reklamos
2022 10 20, 16:58

Radžis priverstas atšaukti koncertą: „Vaistų – kaip pas pensininką“

Spalio 20-ąją Skuodo kultūros centre turėjo įvykti Radžio Aleksandrovičiaus (35) koncertas. Tačiau atlikėjas socialiniuose tinkluose pranešė esantis ligos patale, todėl į koncertą atvykti negalės. Radžis gerbėjams pasakodamas apie savo savijautą, pateikė ir gerų žinių – koncertas nukeliamas į lapkričio 4 d.
Radžio koncertas Vilniuje
Radži Aleksandrovičius / Luko Balandžio / 15min nuotr.

Radžis žinia apie užklupusią ligą sutiko pasidalyti ir su portalo Žmonės.lt skaitytojais.

Tiesa, susisiekus su atlikėju, jis patikino, kad jaučiasi jau kiek geriau. Tačiau prieš tai paskelbtame vaizdo įraše sekėjams Radži atrodė išsekęs. Jis prisipažino, kad į ketvirtadienio vakarą numatytą koncertą tikrai neatvyks, nes serga.

„Reikia išsigulėti, išbūti, todėl, kad silpnumas toks, nežinau, čia gal gripas, bet manau, kad praeis. Koncertas, kuris šiandien turėjo būti, nukeliamas į lapkričio 4 dieną“, – teigė atlikėjas.

Sunegalavęs Radži sekėjams vaizdo įraše parodė ir šalia esančius vaistus teigdamas, kad jų „kaip pas pensininką“.

„Žodžiu, atleiskit, nepykit, sveikata yra svarbiau, o koncertų dar bus. Jei artistas bus sergantis, jis bus neįdomus, o važiuoti, kad važiuoti – ne išeitis. Laikykimės ir jūs būkite sveiki“, – vaizdo įrašą baigdamas tarė Radži.

Primename, kad Radžis šiemet švenčia sceninės veiklos jubiliejų. Scenoje jis jau 15 metų.

„Kai buvau mažas, šokdavau, gerai jausdavau ritmą, sakydavau, kad noriu būti šokėjas. Vėliau globėja įdėjo daug pastangų, kad aš pradėčiau dainuoti. Po dešimties ėmiau dainuoti ir tai virto mano gyvenimu. Jau tuo metu supratau, kad noriu būti atlikėjas. Vaikystėje net sapnuodavau save dainuojantį scenoje“, – neseniai duodamas interviu portalui Žmonės.lt sakė Radžis.

Jis teigia niekad nesuabejojęs savimi.

„Jokių linijų sau nebraižiau, neplanavau, iki kada dainuosiu. Visada tikėjau, norėjau ir tiesiog viskas susiklostė taip, kaip turi būti. Džiaugiuosi, kad turėjau galimybę pasirodyti projekte „Kelias į žvaigždes“ – jis davė didelį šansą, kurį išnaudojau visu 100 procentų“, – sakė atlikėjas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką