15min be reklamos
2016 08 05, 21:28

„Roko naktis“ atidarę „Jama&W“: „Turim vilkėti odines striukes, nes taip reikia“

Pirmasis rugpjūčio savaitgalis Zarasuose – su „Roko naktų“ vėliava. Festivalį ką tik pradėjo „Jama & W“ – ateiviai iš repo pasaulio, specialiai festivaliui paruošę pasunkintą programą. Rokas Grajauskas – Jama, penktadienį šventęs savo gimtadienį, su publika pasidalino asmeniškais jausmais ir prisiminimais.
„Jama&W“
„Jama&W“ / Kazimiero Šešelgio nuotr.

„Mes pirmą kartą buvome „Roko naktyse“ prieš 10 metų. Tada buvome vienuoliktokai. Pamenu, kaip šokome per AC/DC muziką, o paskui gėrėme palapinėse“, – publiką linksmino repo improvizacijos meistras Jama.

Scenoje jo grupė pasirodė išplėstu sąstatu – kartu su pučiamųjų trio iš kitos „Roko naktų“ grupės – „Ir visa tai kas yra gražu yra gražu“.

„Nors mes priskiriami repui, aš šiandien jaučiuosi kaip namie. Manęs klausia, ar ne karšta su ta odine striuke. Ne, aišku, ne karšta – taip turi būti. Tai tas pats, kaip mautis vilnones kojines į kerzus – kad nekaistum“, – kalbėjo Jama.
Publikai jis atskleidė ir tai, kad festivalyje švenčia savo 28-ąjį gimtadienį. Ta proga ant scenos pasirodė kolega reperis Ansis iš Latvijos.

Kazimiero Šešelgio nuotr./„Jama&W“
Kazimiero Šešelgio nuotr./„Jama&W“ nariai Arūnas Blažys-W ir Rokas Grajauskas-Jama
Kazimiero Šešelgio nuotr./„I.V.T.K.Y.G.Y.G“ pučiamųjų trio
Kazimiero Šešelgio nuotr./„I.V.T.K.Y.G.Y.G“ pučiamųjų trio

Penktadienį festivalyje gros dar aibė puikių grupių. Didžiojoje scenoje pasirodys BIX, „Queen Kwong“, „Russkaja“, „Soul Stealer“.

„Queen Kwong“ kompanijoje gitara grojantis Wesas Borlandas iš „Limp Bizkit“ Zaraso ežero saloje mėgavosi viskuo, kas jį supo. Pasaulinės šlovės gitaristas džiūgavo galintis apsilankyti tokia gražiame gamtos kampelyje. Jo grupei patiko lietuviškas „Tinginio“ pyragas. Beje, jie prašė taupyti maistą, nešvaistyti jo, ir žadėjo po savo pasirodymo įspėti, ar tikrai valgys.

W.Borlandas, po savo garso patikrinimo, stebėjo ir kitų grupių pasiruošimą. Ypač jam patiko „Soul Stealer“ su Jeronimu Miliumi. Amerikietis jų repeticiją nusifilmavo.

Pirmąją naktį festivalyje savo pasiutusią pankišką polką pademonstruos ir grupė iš Austrijos „Russkaja“. Iš organizatorių jie daug neprašė: viskio, užkandėlių ir tvirtų scenos konstrukcijų, nes ketina pasiautėti kaip reikiant ir net prašo, kad jų nevežtų į viešbutį, nes nori susilieti su festivalio publika ir gerai pasilinksminti.

Antrąją festivalio „Roko naktys“ dieną Zaraso ežero saloje, 3-jose scenose, pasirodys „Thundertale“, „Wolfsome“, Aistė Smilgevičiūtė su „Skyle“, „AC/DC Tribute.lt“ ir begalė kitų grupių. Viską karūnuos olandų simfoninio roko meistrai „Epica“. Bilietus galima įsigyti ir atvažiavus į festivalį.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką