15min be reklamos
2014 08 16, 15:14

„Roko naktų“ svečiai džiaugėsi lietuvių kompanija

„Mes „Roko naktyse“ esame jau trečią kartą, ir kiekvieną kartą čia – tiesiog puiku! Didelė garbė ir džiaugsmas groti tokiai publikai“, – festivalio scenoje širdį liejo „Breed 77“ vokalistas Paulas Isola iš Gibraltaro. „Roko naktų“ publiką išvedę iš proto flamenko metalo meistrai ir patys dar ilgai negalėjo nurimti užkulisiuose, kuriuose garavo karštas maistas, degė žvakės, liejosi gėrimai ir klegėjo merginos.
Festivalio akimirka
Festivalio akimirka / Šarūnės Katinaitės nuotr.

Pirmąjį vakarą „Roko naktyse“ sunkiosios muzikos gerbėjams pasirodė „Stiffer“, „Katedra“, „Elephants from Neptune“, SBS, „Soul Stealer“, „AC/DC Tribute.lt“. Minia ypač laukė buvusio „Iron Maiden“ vokalisto Blaze‘o Bayley.

„Iš anksto pasakiau organizatoriams, kad tikrai neketinu važiuoti į oro uostą tiesiai po koncerto. Noriu  likti, pasiklausyti „Breed 77“, pabendrauti su moterimis, išgerti keletą taurių. Prieš koncertą geriu tik vandenį – tai žiauriai nuobodu, bet tokia mano taisyklė“, – užkulisiuose kalbėjo B.Bayley. 

Stojęs prieš publiką garsusis britas greitai subūrė savo gerbėjus, kurie su malonumu klausėsi jo dainų iš naujausio albumo „Soundtracks of My Life“, o ypač atkuto suskambus „Iron Maiden“ superhitui „Man On The Edge“.

Po pasirodymo prakaitu permirkęs britas užsimetė ant pečių rankšluostį ir prie scenos dalijo autografus, fotografavosi su gerbėjais. Asmenukės su Blaze‘u netrukus pasklido socialiniuose tinkluose, o keletas laimingų lietuvaičių gavo progą ne tik pasifotografuoti su legenda, bet ir pasimėgauti taure bei pokalbiu užkulisiuose. Ten dėmesio nestigo ir gitaristui Danieliui Bate‘ui – jis merginas pakerėjo juosmenį siekiančiomis išpuoselėtomis garbanomis. „Patikėkite, visa tai – tikra“, – juokėsi įspūdingos išvaizdos muzikantas.

Šarūnės Katinaitės nuotr./Festivalio akimirka
Šarūnės Katinaitės nuotr./Festivalio akimirka

Netrukus scenoje pasirodę ispanai „Breed 77“, kaip ir žadėjo, surengė nepamirštamą performansą. „Mums patinka rokas, juodos kelnės, tatuiruotės, piercing‘as. Ir niekas iš mūsų to neatims!“ – šaukė P.Isola. „Breed 77“ buvo tiesiog nepralenkiami. Jų uždeganti energija privertė minią purtyti galvas visa galia, o aukščiausiame euforijos taške nuskambėjęs „The Cranberries“ koveris „Zombie“, atrodė, visus iškels iki mėnulio.

Po neįtikėtino pasirodymo kvapą užkulisiuose gaudę muzikantai atrodė pavargę, bet laimingi. Jie neskubėjo krautis daiktų, bendravo su kolegomis, gėrė vyną ir mėgavosi rugpjūčio nakties gaiva po žvaigždėtu dangumi. „Iš čia mėnulis – labai gražus. Bet pamatytumėte jį Gibraltare – ten jis atrodo tiesiog atsigulęs ant vandens, didžiulis, degantis kaip ugnis“, – kalbėjo P.Isola.

Šiandien „Roko naktyse“ ir toliau šėls geriausios šalies ir užsienio roko grupės. Susitikimo su savo gerbėjais Zarasuose laukia BIX, „The Independent“, „Laime Pilniga“,  „Roadkill“, „Siela“, „Rebelheart“, „Thundertale“. Taip pat šiąnakt gros šveicarų folk metal grupė „Eluveitie“,  o festivalį karūnuos Česlovo Gabalio kompanijos projektas „Minor Modesty“.

Šarūnės Katinaitės nuotr./Festivalio akimirka
Šarūnės Katinaitės nuotr./Festivalio akimirka

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Nealkoholinis „Švyturio Ekstra“ ketina skinti tarptautinių apdovanojimų laurus
Reklama
Elektromobilis, kurį galima papildyti degalinėje: didžiausi abiejų pasaulių privalumai viename
Reklama
Periodontitas: simptomai ir faktai, kodėl nereikia bijoti jo gydymo
Reklama
Intensyvėjant „Rail Baltica“ statyboms darbams ruošiasi geležinkelio tiesėjai
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką