Iki -60% prenumeratai. Išskirtinis gegužės pasiūlymas.
Išbandyti
2010 01 12

Sashos Song eurovizinėje dainoje – kritika „Panelei“ ir Bilanui (video)

Praėjusiais metais Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovavęs ir iki finalo nukeliavęs Dima Šavrovas-Sasha Song nusprendė ir šiemet varžytis su kitais šalies atlikėjais dėl kelialapio į tarptautinį konkursą, kuris šiemet vyks Norvegijoje. Lietuviškosios atrankos organizatoriams Sasha ketina pateikti dainą „Europe, wake up!“ Pastarosios dainos lietuviškoji versija „Panelė“ jau netrukus ims skambėti radijo stočių eteryje.
Sasha Song
Sasha Song / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Lietuviškojoje „Europe, wake up!“ versijoje „Panelė“ atlikėjas neslepia norėjęs atkeršyti nuolat jį persekiojantiems vieno portalo žurnalistams už tendencingą informaciją.

„Kadangi jie man nuolatos daro toookią „reklamą“, nusprendžiau atsilyginti tuo pačiu“, – ironizuoja D.Šavrovas-Sasha Song.

Atlikėjo kantrybė trūko, kai rugsėjo mėnesį portale pasirodė nuotrauka iš jo gimtadienio, kurią to paties portalo žurnalistai išsitraukė iš populiaraus socialinio internetinio tinklalapio ir savaip „patobulino“ – fotografijoje buvo ir merginų, tačiau žurnalistai jas „iškirpo“, paliko tik vaikinus. Paraginęs „mažiau skaityti kvailų žurnalų, portalų“, dainos pabaigoje atlikėjas atskleidžia, kad jį gėjumi vis besistengiantys padaryti žurnalistai patys vaikšto į seksualinių mažumų pamėgtą klubą.

Anglišką dainos versiją Sasha Song parašė vos prieš kelias dienas, kai jau buvo aišku, kad Lietuvos televizija (LTV) su rėmėjų pagalba vis dėlto deleguos šalies atstovą į populiariausią Europos dainų konkursą.

„Dainoje su lengva ironijos doze kalbu apie tai, kad daugelis europiečių net nežino, kur ta Lietuva yra. Taip pat joje bus šiek tiek atsiminimų iš praėjusios „Eurovizijos“, – kalba Sasha Song.

Dainoje šiek tiek kritikos tenka ir paskutinės „Eurovizijos“ dalyviams bei mergaičių numylėtiniui Dimai Bilanui, kuris Rusijai iškovojo teisę rengti konkursą. Nors savo dainoje negaili kritikos konkursui, Sasha Song. įsitikinęs, kad jis yra labai svarbus tiek Lietuvai, tiek jai atstovaujančiam atlikėjui.

VIDEO: Sasha Song daina „Panelė (cenzūruota) .wmv

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
„Lidl“ parduotuvėse – išskirtinės „UEFA EURO 2024“ kortelės: kviečia surinkti visą kolekciją
Reklama
Lauko baldų ekspertas P.Kelbauskis pataria, kaip lengvai įsirengti lauko terasas ir nepermokėti
Reklama
Sutelktinio finansavimo ir tarpusavio skolinimosi platformos – ką reikia žinoti renkantis, kur investuoti
Reklama
Dantų balinimas: kaip pasiekti greitų ir efektyvių rezultatų?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius