2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2020 08 28

Sėkmingiausia merginų grupė pasaulyje ir „X faktoriaus“ istorijoje – „Little Mix“ – virto undinėlėmis

Atostogų atoslūgyje šiuo metu populiariausia merginų grupė pasaulyje – „Little Mix“ – kviečia išlaikyti poilsinę nuotaiką išleisdama singlą „Holiday“ (atostogos – liet. k.). Šiandien pristatytame spalvingame dainos vaizdo klipe jos netgi virsta undinėlėmis.
„Little Mix“
„Little Mix“ / Asmeninio albumo nuotr.

„Little Mix“ yra puikus pavyzdys to, kad ir TV šou užgimę projektai gali būti ilgalaikiai. 2011 m. Didžiosios Britanijos „X faktoriuje“ prasidėjusi grupė jau išleido penkis albumus, turi daugybę multiplatininių hitų, o apdovanojimų sąrašas begalinis, įskaitant prestižinius „Brit Awards“, „Billboard“ ir „MTV“ apdovanojimus. Iš viso į „Little Mix“ koncertus jau buvo parduoti kone du milijonai bilietų.

Sėkmingiausia merginų grupe „X faktoriaus“ istorijoje tituluojama „Little Mix“ pripažinimą išsikovojo ne skandalais, o išskirtiniais ir stipriais balsais. Taip pat jų nuolat plėtojama moterų stiprybės (girl power – angl. k.) tema – ta, kurią kadaise pradėjo kita kultinė merginų grupė „Spice Girls“. Abiems grupėms tai padėjo sulaukti labai daug palaikymo iš klausytojų.

Pamatykite šiandien pristatytą „Little Mix“ vaizdo klipą „Holiday“:

VIDEO: Little Mix - Holiday (Official Video)

Beje, su savo debiutiniu albumu „Little Mix“ netgi pralenkė „Spice Girls“ sėkmę. „Little Mix“ yra aukščiausias JAV topų vietas užėmusi merginų grupė iš Didžiosios Britanijos muzikos istorijoje.

Taip pat ši grupė yra palankiai vertinama ir dėl to, kad savo šlovę išnaudoja garbingiems veiksmams. Pavyzdžiui, labdarai: nuo vaikų paramos fondų iki iniciatyvų, susijusių su kova prieš patyčias.

Press Image nuotr. /„Little Mix“
Press Image nuotr. /„Little Mix“

Šiemet merginos ir toliau bando įsitvirtinti muzikos legendų olimpe. Neseniai paskelbė apie šeštąjį albumą, kuriame bus skambės ir singlas „Holiday“. O jau šį rudenį per „BBC One“ pasirodys dėl „Covid-19“ atidėtas TV projektas, kuriame „Little Mix“ merginos rinks muzikines grupes, joms mentoriaus ir netgi gyvens kartu su šou dalyviais.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką