Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2012 07 24, 14:21

Septyniolikmetis Deividas Žygas Lietuvos muzikos padangėje debiutuoja su autorine daina „Sugrius pasaulis be tavęs“

Nuo 10 metų kuriantis jaunas vaikinukas iš Utenos Deividas Žygas (17) pristato naują debiutą Lietuvos muzikos padangėje – autorinę dainą „Sugrius pasaulis be tavęs“.
Deividas Žygas
Deividas Žygas / Asmeninio archyvo nuotr.

Išplatiname pranešime spaudai teigiama, kad nors jis kuria tik 7-erius metus, bet jau yra tapęs daugybės respublikinių ir tarptautinių festivalių – konkursų laureatu. Šiemet jis žengia tvirtu žingsniu į Lietuvos muzikos rinką ir tiki, kad būtent ši daina jį pastūmės viršūnės link.

„Sugrius pasaulis be tavęs“ – tai daina su kuria Deividas dalyvavo „Pildyk“ talentų scenoje. Jis buvo atrinktas savo gimnazijoje, kurią, šiame konkurse, atstovavo respublikiniu mastu. Paklaustas ar ši daina yra skirta kokiai panelei, jis nusišypsodamas atsako – ne. „Ši daina yra skirta visiems. O ją kurdamas įsivaizdavau visus žmones, kurie laukia savo tikrosios gyvenimo meilės“, – sako Deividas.

Nors debiutas lyriškas, bet Deividas tikisi, kad atsiras klausytojų kuriem patiks jo kūrinys, nes tai jo kūryba. „Manau, kad jau turiu savo klausytojų ratą. Nors retai juos stebinu naujais kūriniais, bet jaučiu, kad yra žmonių kuriems mano muziką patinka. O dėl jų stengsiuosi visada ir pažadu džiuginti naujais savo kūriniais“.

VIDEO: Deividas Žygas „Sugrius pasaulis be tavęs“

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką