Dabar populiaru
Tiesiogiai
Publikuota 2022 03 19, 21:18

Šiauliuose – paramos ir padėkos koncertas didvyriškai Ukrainai

Besitęsiant kruvinoms kovoms Ukrainos žemėse, šiauliečiai vienijasi ypatingai akcijai ir rengia paramos ir padėkos koncertą didvyriams, drąsiai ginantiems savo kraštą. Jis vyks kovo 25 d. 18 val. Šiaulių kultūros centre. Renginys nemokamas, tikintis sudaryti galimybę jį aplankyti ir nuo karo pabėgusiems ukrainiečiams. Tuo metu šiauliečiai ir miesto svečiai galės savanoriškai skirti tikslinę paramą Ukrainos gynėjams.
Virgis Stakėnas
Virgis Stakėnas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Kiekviena iniciatyva, kurios metu remiama Ukrainos pergalė prieš agresorių, šiuo metu yra labai svarbi, reikalinga ir sveikintina. Mes, šiauliečiai, vienydami jėgas, nusprendėme pasirūpinti ne tik pas mus apsigyvenusių žmonių emocine sveikata, bet ir jų artimaisiais, likusiais ginti savo Tėvynę. Suprantame, kad šiuo metu kiekvienas pilietis prisideda tuo, kuo gali, todėl neplatiname bilietų į šį padėkos ir paramos koncertą – raginame prisidėti tiek, kiek kiekvienas mano esant reikalinga, kiek gali ir tiki Ukrainos pergale“, – teigia Remigijus Ruokis, festivalio „Šiaulių naktys“ siela, kūrybininkas ir atlikėjas, jau eilę metų iš idėjos populiarinantis šiauliečių kuriamą ir atliekamą muziką bei prisidedantis prie įvairių paramos iniciatyvų.

Jis neslėpė, kad šio koncerto idėją įkvėpė paprasta keturių asmenų, kurią kartu su katinu apgyvendino ir rūpinasi R.Ruokio šeima Klaipėdoje. Per vos kelias savaites užsimezgė glaudus ryšys – išgirdęs daugelio Ukrainoje likusių žmonių istorijas, žinomas šiaulietis ir klaipėdietis pasidalijo jomis ir idėja rengti koncertą su kitais žinomais šiauliečiais, kurie entuziastingai sutiko prisidėti, rašoma „Šiaulių naktys“ pranešime spaudai.

Tad dėkodami ir siekdami paremti didvyrišką Ukrainos tautą bei jos gynėjus, 2022 m. kovo 25 d. 18.00 val. Šiaulių miesto kultūros centro scenoje koncertuos Lietuvos berniukų ir jaunuolių choras „Dagilėlis“, kantri muzikos tėvas Virgis Stakėnas, unikalaus balso atlikėjas Lainius, Saulės miesto simbolis – grupė „Jonis“, dainų, su kuriomis visi užaugo, kūrėjai ir atlikėjai – grupė „Vairas“, žinomos ir debiutuojančios atlikėjos Laura, Dangė, Agnė Michalenkovaitė, Gabija Petrauskaitė, Elzė Urbietytė, Jūratė Budriūnaitė, Sofija Kamrazer, taip pat – atlikėjai Algimantas Butnorius, Vadimas Kamrazeris, viena spalvingiausių šalies grupių „Colours of Bubbles“, folkrokeriai „Kitava“, Šiaulių Romuvos gimnazijos vokalinis ansamblis „Fresco“, senjorų ansamblis „Šiaulių Bočiai“, folkloro ansamblis „Salduvė“, ukrainiečių ansamblis „TaRuta“ ir daugelis kitų.

Šiauliuose – paramos ir padėkos koncertas Ukrainai
Šiauliuose – paramos ir padėkos koncertas Ukrainai

Pasak R.Ruokio, programoje numatytos visų pamėgtos ir įkvepiančios dainos, kurios tokiose situacijose yra kūrėjų, atlikėjų, muzikantų ginklas kelyje į pergalę. Koncertą bus galima stebėti tiesiogiai socialinio tinklo „Youtube“ paskyroje „Naktys, VšĮ“ ir „Facebook“ paskyroje „Šiaulių naktys“. „Bet žinoma, buvimas kartu ir parama suteikia kitą jausmą ir prasmę“, – sako R.Ruokis.

Visos padėkos ir paramos koncerto metu suaukotos lėšos bus skiriamos tiesioginei paramai Ukrainoje likusiems didvyriams. Per ukrainiečių ansamblį „TaRuta“ su jais palaikomas nuolatinis ryšys ir yra žinomi visi aktualūs poreikiai, kuriuos pildo Lietuvoje esantys savanoriai. Tad iškart po koncerto suaukotos lėšos pasieks Ukrainos didvyrius arba reikalingais daiktais, arba piniginiu pavedimu.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką