Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2013 05 27, 17:05

Simona Milinytė – pirmoji Lietuvoje atlikėja, kurios klipus transliuoja „Youtube“ muzikinis kanalas „Vevo“

2012-ųjų metų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje dalyvavusiai dainininkei Simonai Milinytei buvo žadama pirmoji vieta, tačiau anuomet laimėjo ir į tarptautinį dainų konkursą vyko Donatas Montvydas. Veikli mergina, dar žinoma kaip Simonna, nenusiminė ir kibo į tolimesnius darbus, siekdama savo muzika užkariauti pasaulį.
Simona Milinytė
Simona Milinytė / Facebook.com nuotr.
Temos: 1 YouTube

Štai pasaulinio populiarumo tinklalapyje „Twitter“ jauna mergina jau turi daugiau kaip 285 tūkst. pasekėjų. Socialiniame tinkle ji aktyviai bendrauja su savo muzikos gerbėjais. Socialiniuose tinkluose daugėja ir gerbėjų sukurtų Simonnos anketų, kuriose jie dalijasi atlikėjos nuotraukomis, vaizdo įrašais, nuomonėmis, muzika ir panašiai.

Be to, Simonnos anketa socialiniame tinklalapyje turi patvirtinimo ženklą „Verified“. Jį gauna visi žinomi asmenys, atlikėjai bei aktoriai, kurių anketos yra tikros.  

Tačiau tai dar ne viskas. Pasirodo, Simonna – pirmoji visoje Lietuvoje atlikėja, kurios vaizdo klipus transliuoja „Youtube“ portalo muzikinis kanalas „Vevo“. Jame yra dedami bei rodomi atlikėjos muzikos klipai.

Jūsų dėmesiui, Simonnos daina „Mergaitė maža“, kuriai žodžius rašė muzikantas Edgaras Lubys-Feral:

VIDEO: Simonnos daina „Mergaitė Maža“

 

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką