Dabar populiaru
Tiesiogiai
15min be reklamos
Publikuota 2009 12 23, 17:27

Stano albumo reklamoje – Lietuvos šou verslo žvaigždės

Praėjusią savaitę Stano triukšmingai pristatė savo naujausią albumą „Delfinai 2.0“. Šiame renginyje dalyvavo ne tik žiniasklaidos atstovai, bet ir daugybė su atlikėju bei dainų autoriumi šiltus santykius palaikančių šou verslo žvaigždžių.
Naujojo albumo pristatyme Stano pasveikinti susirinko būrys garsių kolegų
Naujojo albumo pristatyme Stano pasveikinti susirinko būrys garsių kolegų / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.

Įdomu yra tai, kad nemažai įžymybių mielai sutiko nusifilmuoti Stano albumo reklamoje: tarp jų – Šorena, grupės „69 danguje“ narės Nijolė Pareigytė, Karina Krysko, Ingrida Martinkėnaitė ir Goda Sabutytė, Lukas, Soliaris, Egmontas Bžeskas, Oksana Zlatkovaitė, garsus šokėjas Saulius Skambinas, TV laidų vedėjas Gediminas Jaunius, aktorius Audrius Bružas ir, žinoma, pats Stano.

Filmavimo metu visi šie žmonės prieš kamerą pasakė tą pačią frazę, o montažo metu jų atvaizdai ir balsai buvo keičiami vienas po kito, kiekvienam iš jų leidžiant pasakyti ne daugiau kaip vieną ar du žodžius, bet išsaugant teiginio dinamiką. „Šiam albumui norėjau sugalvoti kuo originalesnį reklaminį klipą. Ir, manau, tai pavyko. Džiaugiuosi turėdamas tokį didelį būrį draugų, kurie, man paprašius, mielai padėjo. Ačiū jiems,“ – kalbėjo Stano.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką