Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2020 01 07

Su nauja programa į Lietuvą grįžta „Original Enigma Voices“: rudenį surengs tris koncertus

Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ nariai, susibūrę į projektą „Original Enigma Voices“, grįžta į Lietuvą su nauja programa. Rudenį atlikėjai su grupe ir styginių orkestru surengs tris koncertus: lapkričio 17 d. Vilniuje, lapkričio 18 d. Kaune ir lapkričio 19 d. Palangoje.
Muzikinio projekto „Enigma“ nariai
Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ narė / Eitvydo Kinaičio nuotr.

„Original Enigma Voices“ – tai trys nepakartojami Andru Donaldsas, Angel X ir Fox Lima balsai, skambėję tokiose grupės „Enigma“ dainose kaip „Return to Innocence“, „Seven Lives“ ar „MMX Social Song“. Šias ir kitas geriausias projekto „Enigma“ dainas žiūrovai išgirs ir koncertuose mūsų šalyje. „Original Enigma Voices“ nariai žada, kad tai bus nepamirštama kelionė į užburiančių garsų bei vaizdų pasaulį.

„Enigma“ – muzikinis projektas, kuriame kadaise dainavo „Original Enigma voices“ nariai, pakerėję milijonus klausytojų savo unikaliu skambesiu ir paslaptingumu. Išvertus iš graikų kalbos, „Enigma“ reiškia didžiąją paslaptį, tai ir atspindi visą projekto filosofiją bei esmę.

Organizatorių nuotr./Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ narė
Organizatorių nuotr./Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ narė

Pagal legendinio projekto įkūrėjo ir pagrindinio kompozitoriaus Michaelo Cretu sumanymą grupės „Enigma“ veiklos pradžioje nebuvo galima niekur pamatyti: jos nariai nedalijo interviu ir nekoncertavo. Tai buvo į nieką nepanašūs, unikalūs savo stilistika ir skambesiu muzikos kūriniai, kuriuose buvo atsisakyta bet kokios atlikėjo, kaip asmenybės, intervencijos. Ilgą laiką niekas nežinojo, kas slepiasi už šio muzikinio projekto: jokių vardų ir veidų – tik muzika.

Per projekto gyvavimo istoriją buvo išleisti aštuoni sėkmingi muzikiniai albumai, kuriame grupės narių skambesys kito, muzikiniai eksperimentai darėsi vis įdomesni, tad ir gerbėjų ratas plėtėsi. Vėliau net gimė specialus muzikinis stilius, kuriuo yra apibūdinamas šio projekto muzikinis braižas – „enigmatika“.

Dariaus Kučio nuotr. /Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ nariai
Dariaus Kučio nuotr. /Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ nariai

Sintetiniai muzikos garsai, grigališkasis choralas, etninės giesmės, bažnyčios varpų skambesys, vargonų ir nacionalinių japoniškų muzikos instrumentų sintezė – visa tai sukuria nepakartojamą atmosferinį ir psichodelinį skambesį.

„Šią muziką sunku apibūdinti, nėra tokių žodžių, kurie galėtų tiksliai ją aprašyti“, – taip sako projekto „Enigma“ sumanytojas M.Cretu.

Organizatorių nuotr./Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ nariai
Organizatorių nuotr./Kultinio muzikinio projekto „Enigma“ nariai

Koncertuose Lietuvoje „Original Enigma Voices“ atliks geriausius kūrinius iš skirtingų albumų – nuo pirmajame „MCMXC a.D.“ įrašytos dainos „The Rivers Of Belief“ iki prieš kelerius metus pasirodžiusio aštunto albumo „The Fall Of A Rebel Angel“ kompozicijos „Amen“.

„Original Enigma Voices“ pasirodymas su styginių orkestru įvyks lapkričio 17 d. Vilniuje, koncertų salėje „Compensa“, lapkričio 18 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir lapkričio 19 d. Palangos koncertų salėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius