2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2021 12 28

Aistė Smilgevičiūtė ir Rokas Radzevičius scenoje pasirodys su sūnumis

„Propaguojam šeimyninį muzikavimą per šventes“, – juokiasi Rokas Radzevičius ir pristato teatralizuotą koncertą „Tilidūda“, kuriame dalyvauja visa jo muzikali šeima: žmona Aistė Smilgevičiūtė, sūnūs: Rapolas (21), Ugnius (17) ir Eivydas (10).
Radzevičių šeima
Radzevičių šeima / Ryčio Šeškaičio nuotr.

Šeimyninė „Tilidūda“ šiemet vyks tik du kartus: gruodžio 29 d. – Vilniuje ir 30 d. – Kaune, rašoma pranešime spaudai.

„Tilidūda“ – teatralizuotas koncertas pagal garsiausias lietuviškas daineles („Tindi rindi riuška“, „Du gaideliai“ ir kt.). „Tilidūdos“ dainelės tokios populiarios, kad renka milijonines peržiūras internete. Dauguma vaikų žino jas mintinai ir dainuoja ne tik namuose, bet ir darželiuose, mokyklėlėse. Su „Tilidūda“ jau ne viena karta užaugo ir vyresnieji broliai ir seserys dabar į koncertus atveda mažuosius.

Žinomas ir mėgiamas daineles koncertuose atlieka ir vaidina patys „Tilidūda“ kūrėjai: dainuoja Aistė Smilgevičiūtė (mama), dainuoja ir gitara groja Rokas Radzevičius (tėtis), dainuoja ir kazoo instrumentu groja Eivydas (Jonas). Koncerte groja ir šoka kiškiai Ignotas ir Baltrus. Jie irgi dainingos Radzevičių šeimos atžalos: Ugnius (būgnai) ir Rapolas (klavišiniai, šokis).

Ryčio Šeškaičio nuotr./Radzevičių šeima
Ryčio Šeškaičio nuotr./Radzevičių šeima

„Nė vieno vaiko nevertėme muzikuoti. Nevertėme ir „Tilidūdoje“ dainuoti, groti ir šokti. Jie nuo gimimo mane ir Roką mato muziką kuriančius ir atliekančius, todėl groti su šeima jiems labai įprasta. Tačiau nežinau, ar tikrai norėčiau, kad ateityje būtų profesionaliais muzikantais. Patys tuo keliu jau seniai einame ir žinome, kad nėra jis toks lygus, kaip iš šalies gali pasirodyti“, – sako Aistė Smilgevičiūtė ir priduria vis dėlto labai besidžiaugianti, kai repetuoti „Tilidūdos“ namuose susirenka visi penki.

„Jauniausias Eivydas labiausiai laimingas, nes gali praleisti daugiau laiko su broliais. Jie vyresni, todėl kasdienybėje turi savo reikalų, vyriausiasis Rapolas jau ir nebegyvena su mumis, todėl šventėms susirinkti ir muzikuoti – šeimą itin vienijantis užsiėmimas“, – sako Aistė.

Visi trys Radzevičių sūnus muzikai skiria ir daug kasdieninio dėmesio. Rapolas Radzevičius jau ne pirmus metus sėkmingai vysto savo solinę muzikos karjerą. Prisidengęs „hude.“ slapyvardžiu jis jau išleido du muzikos albumus. Muzikanto gyvenimo ragauja ir vidurinis brolis Ugnius. Jis groja būgnais grupėse „Tas“ ir „Paštas“. O jauniausia Radzevičių šeimos atžala Eivydas mokosi pūsti birbynę B. Dvariono muzikos mokykloje. „Šiemet jis savarankiškai išmoko groti kalėdinę dainą ir mus visus nustebino per šventes“, – šypsosi Aistė ir priduria, kad nė vienas iš sūnų dar nėra apsisprendęs, kokią profesiją rinksis. „Palaikysime bet kurį jų sprendimą. Nesvarbu, ar tai bus muzika, ar ne“, – sako Aistė ir Rokas.

Šventiniai šeimyniniai „Tilidūda“ parodymai: gruodžio 29 d., 18 val. – Vilniuje, „Multikino“ kino teatre; 30 d., 18 val. – Kaune, VDU didžiojoje salėje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Reklama
Breketai ar kapos? Patikimiausi dantų tiesinimo būdai
Reklama
Stogas be saugos elementų – lyg automobilis be saugos diržų
Reklama
Pagal vėžio gydymą Vidurio Europos ir Baltijos šalys vis dar atsilieka nuo Vakarų Europos
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką