Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2020 01 31, 10:21

„Tele Bim Bam“ berniukas užaugo – penkerių išgarsėjęs J.Mažeika žada užkariauti „Lietuvos balsą“

Sekmadienį muzikinio šou eteryje tęsis aklųjų perklausų etapas. Mokytojų komandose vietų sparčiai mažėja, o norinčių jas užimti talentingų atlikėjų – dar labai daug. Savo sėkmę projekte bandys ir išskirtinį vokalą turintis vaikinas Jokūbas Mažeika.
Jokūbas Mažeika
Jokūbas Mažeika / Asmeninio albumo ir LNK nuotr.

Daugelis Jokūbą tikrai žinojo dar vaikystėje. Būdamas vos penkerių, jis pateko į legendinį „Tele Bim Bam“ kolektyvą ir išgarsėjo su daina „Širdelę spaudžia“.

„Muzika mane lydi nuo mažų dienų, tačiau kol kas ji man tik hobis. Kai padainavau dainą „Širdelę spaudžia“, ji lydėjo mane iki ankstyvos paauglystės, lygiagrečiai pabaigiau „Ąžuoliuko“ muzikos mokyklą, o paskui sukausi su įvairiomis grupėmis ir iki dabar koncertuoju su „Coverine“ grupe.

Tačiau gyvenu paprastą gyvenimą, pabaigiau universitete ekonomiką ir politiką, bet dirbu statybų versle, o daugiau nieko tokio įspūdingo nevyksta. Visą mano laisvalaikį kol kas atima muzika“, – apie save pasakoja vaikystėje išgarsėjęs Jokūbas.

LNK nuotr./Jokūbas Mažeika
LNK nuotr./Jokūbas Mažeika

Nuo mažų dienų sceną puikiai pažįstantis dalyvis tai laiko savo privalumu projekte. Jis tiki, kad padaryti didžiulį šuolį scenoje niekada nevėlu ir gal būtent šis projektas taps tramplinu į didžiąją muzikos sceną.

„Tuo metu populiarumo tiek nesureikšminau, o gal jo net ir nesupratau. Ir tik dabar atsigręžęs suprantu, kad tuomet jau patyriau tiek, kiek daugelis net nepasvajotų. Turėjau labai daug koncertų, susipažinau su labai daug žmonių, aplankiau daug miestų ir labai gerai leidau laiką su draugais. O pasiekti aukštumų muzikoje galiu ir dabar. Jei netikėčiau savo pergale projekte, tikrai čia neičiau“, – sakė dalyvis.

LNK nuotr./Jokūbas Mažeika
LNK nuotr./Jokūbas Mažeika

Jokūbas prisipažįsta, jog jau seniai yra projekto fanas ir net kelerius metus svarstė apie dalyvavimą, tačiau nuo anketos užpildymo jį tada vis sustabdydavo pasitikėjimo savimi trūkumas. Ne kartą bandęs pradėti solisto karjerą, dalyvis pasakoja apie pramogų pasaulio sunkumus ir didžiulę konkurenciją.

„Ne kartą esu kalbėjęs su ne vienu žinomu muzikos pasaulio žmogumi. Tačiau šiame versle niekada nebus, kad tau pasakys „einam, už rankutės tave nuvesiu ir kažkam parodysiu, nes tu labai geras“. Žinoma, esu girdėjęs, jog turiu gerus vokalinius duomenis, kas šiek tiek guodžia, tačiau didžiulių liaupsių nesu sulaukęs, juk muzikoje konkurencija išties didelė.

Aš ilgai mąsčiau, kad esu galbūt nevertas tam tikrų dalykų ar neturiu tam tikrų sugebėjimų, bet jei jau priėmiau sprendimą ateiti čia, tai reikia suimti save ir padaryti maksimumą. Turiu nemažą patirtį muzikoje ir savo profesionalumu noriu prisidėti prie muzikos virtuvę puikiai išmanančios projekto komandos. Manau, kiekvienas žmogus yra savitas, aš savęs nelaikau nei ypač geru, nei labai blogu atlikėju. Aš esu aš, ir einu į projektą tiesiog parodyti tai, ką moku geriausiai“, – sakė Jokūbas Mažeika.

Tačiau ar dalyvio pasitikėjimas savimi nėra perdėtas ir jo patirties muzikoje tikrai užteks, kad atsuktų muzikos profesionalų kėdes, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį, 19:30, per LNK.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką