Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 27, 10:29

Ten Walls – apie gyvenimo pokyčius gimus sūnui ir jam skirtą kūrinį

Elektroninės muzikos kūrėjas Marijus Adomaitis, pasaulyje žinomas Ten Walls vardu, po ilgos pertraukos pasirodys Vilniuje. Jo naujos programos pristatymas įvyks jau šį ketvirtadienį, birželio 30 d., „Vasaros Terasoje“. Čia atlikėjas dar niekada negrojo. Be to, Vilniuje jis apskritai negrojo jau porą metų.
Ten Walls
Ten Walls / Organizatorių nuotr.

Ten Walls neseniai grįžo iš turo po Meksiką ir Mauricijų. Netrukus ir vėl leisis į gastroles. Šįkart pasirodys Maroke, Juodkalnijoje, Turkijoje, taip pat sugrįš groti ir į Meksiką. Jau šį ketvirtadienį jo koncerto laukia ir Vilniaus publika. Šių pasirodymų metu jis pristato savo naują programą.

Sūnaus gimimas įkvėpė muziką

Pastarieji Ten Walls įrašai buvo ypatingi. „AA“ dedikuotas pernai anapilin išėjusiam kūrėjo tėvui, o pastarasis – „My Child“ – šiemet gimusiam sūnui, todėl jame galima išgirsti ir lopšinių motyvų, ir kitų išskirtinių garsų, kurie tarsi papildo muzikos pagalba sekamą pasaką.

Sūnaus gimimas įkvėpė ne tik muziką, bet ir pakeitė gyvenimą: „Pavyzdžiui, prieš renginį nėra pre-parčių, o po renginio – after-parčių. Dabar man svarbiausia neišsibalansuoti, kokybiškai atlikti savo darbą, o likusį laiką skirti šeimai. Sūnus kas dieną džiugina naujais dalykais, kurie labai stipriai paliečia mano širdį“, – atvirauja Ten Walls.

Asmeninio albumo nuotr./Ten Walls
Asmeninio albumo nuotr./Ten Walls

Netrukus pasirodys daug naujos šokių muzikos, pristatymas – jau šį ketvirtadienį

Muzikaliai Ten Walls pastaruoju metu yra itin produktyviame režime: „Taip, per pastaruosius metus išleidau kelis albumus, bet netrukus išleisiu dar daugiau šokių muzikos kūrinių“, – prieš ilgai lauktą pasirodymą Vilniuje prasitarė muzikantas.

Pandemijos metu, belaukiant sūnaus, Ten Walls daug laiko leido studijoje: „Sukūriau daug ir originalios muzikos, ir remiksų. Vilniuje dar jų niekada negrojau, tad šįkart bus nemažai naujienų, bet, žinoma, sugrosiu ir hitus.“

Asmeninio albumo nuotr./Ten Walls
Asmeninio albumo nuotr./Ten Walls

Paskutinį kartą sostinėje Ten Walls grojo prieš porą metų pristatydamas albumą „Lights for the Dreams“: „Tikrai atėjo atėjo laikas koncertui Vilniuje“, – sako pasaulinio garso kūrėjas ir kviečia pasišokti į „Vasaros Terasa“ jau šį ketvirtadienį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką