Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 12, 01:10

Pristatydami debiutinį albumą Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings scenoje įsirengė... miegamąjį

Vėlyvą penktadienio vakarą Vilniuje, menų fabrike „Loftas“, vyko Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio projekto „The Ball & Chain“ to paties pavadinimo albumo pristatymas. Duetas surengė šiltą pasirodymą sausakimšai žiūrovų salei ir leido pajusti namuose tvyrantį jaukumą.
Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio koncertas.
Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio koncertas / Irmanto Gelūno / BNS nuotr.

Savo muziką miegamojo muzikos žanrui priskiriantis duetas debiutinį albumą pristatė ne ką mažiau intymioje aplinkoje – miegamuoju pavirtusioje scenoje. Erica ir Jurgis ją įsirengė taip, kad jaustųsi lyg namie: scenos gilumoje buvo galima įžiūrėti lovą, staliuką, kėdes, kabantį veidrodį. Jaukumo suteikė ir daugybė scenoje pamerktų rožių puokščių.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio koncertas.
Koncertą stebėjo minia žiūrovų

Intymios buvo ir „The Ball & Chain“ viršelio ir albumo plakatų fotosesijos. Jos vyko ne užsakytoje studijoje, o atlikėjams artimoje aplinkoje – J.Didžiulio močiutės namuose Teatro gatvėje, Vilniuje. Ten Jurgis kiek anksčiau leido savo viengungiškas dienas.

Su žmona Erica 15min.lt konferencijoje viešėjęs J.Didžiulis teigė, kad šis dueto debiutinis albumas pasakoja „apie meilę po įsimylėjimo“.  Tokias pilnas šiltų jausmų dainas duetas ir dovanojo miniai susirinkusių klausytojų.

„Nelabai stengėmės įtikti klausytojams, nepataikaujame publikai su šiuo projektu, tiesiog turėjome daug gerų dainų ir norėjome jomis pasidalinti. Šiais laikais kartais nekomercija „suvalgoma“ geriau nei komercija, guodžia tai, kad jei ir neparduosime, bent širdžiai gerai“, – apie naująjį albumą kalbėjo atlikėjas.

Visus 13 albumo kūrinių iki lapkričio 11 dienos buvo galima atsisiųsti nemokamai iš dueto profilio puslapyje „Facebook“.

Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio koncertas.
Irmanto Gelūno/15min.lt nuotr./Ericos Jennings ir Jurgio Didžiulio koncertas.

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką