Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 06 27, 11:33

Trankioji „Egomašina“ pristato naują singlą: „Norim, kad daina išjudintų žmones“

Roko grupė „Egomašina” pristato naują ir itin aktualų singlą „Nebejaučiu Laiko“, kuriam vaizdo klipą sukūrė menininkas Normatonis.
„Egomašina“
„Egomašina“ / Igno Avižinio nuotr.
Temos: 2 Muzika Dainos

„Tai – viena ilgiausių mūsų dainų, kurios dvi dalys tarsi išsiskiria į atskiras realybes. Norim, kad ji išjudintų žmones ir įkvėptų smarkiai bėgti į priekį bei prisiminti, jog laikas lekia ypatingai greitai“, – naujausią kūrinį pristato grupės narys Karolis Lamsargis.

Gerokai gilesnio ir sunkesnio skambesio kūrinį nei įprasta grupei „EGOMAŠINA” įrašė elektroninės muzikos kūrėjas „Palmės Žiedas”, o į stoner doom gelmes nerianti daina šiandien pasirodo ir su vaizdo klipu, kurį sukūrė menininkas Normatonis.

Igno Avižinio nuotr./„Egomašina“
Igno Avižinio nuotr./„Egomašina“

„Su juo norėjome bendradarbiauti nuo tos dienos, kai Instagrame atradome jo kūrinius. Jo stilius iškart lipo šitai dainai. Davėm jam laisvę, o jis duoda laisvę klausytojams interpretuoti klipą savaip. Nebendom idėjų kišti žmonėms į galvas“, – sako grupės nariai.

Igno Avižinio nuotr./„Egomašina“
Igno Avižinio nuotr./„Egomašina“

„Nebejaučiu Laiko“ jau skamba visose skaitmeninėse muzikos klausymo platformose: Apple Music, Deezer, Google Play, Youtube, Spotify ir kt.

„Egomašina” naujausią kūrinį gyvai išgirsti kviečia liepos 4 dieną, menų fabrike „Loftas“ Vilniuje. Grupė tądien apšildys sunkiasvorius „Red Fang“ – vieną žymiausių stoner roko žanro vardų.

VIDEO: EGOMAŠINA - Nebejaučiu Laiko

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką