Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 16, 11:06

Tylą nutraukusi grupė „ŠarkA“ Klaipėdoje trankiai pristatė naują šou „Ar girdi mane“

Naktį iš penktadienio į šeštadienį grupė „ŠarkA“ Klaipėdos naktiniame klube „PORT by BarBar'a“ surengė pirmąjį koncertą šįmet. Susirinkusiems gerbėjams grupė pristatė naujausią koncertinę programą „Ar girdi mane“.
Grupė „ŠarkA“
Grupė „ŠarkA“ / Domo Lukausko nuotr.

Šis trijų atlikėjų – Tomo Legenzovo, Gintarės Valaitytės ir Ievos Stasiulevičiūtės – grupės „ŠarkA“ koncertas – pirmasis per visus metus. „Nors per šiuos metus galėjote pamatyti ir įvertinti kelis mūsų pasirodymus didžiojoje scenoje, šis koncertas – pirmasis, kuriame atlikome pilną programą“, – Žmonės.lt skaitytojams paaiškino G.Valaitytė. 

Koncerto metu „ŠarkA“ susirinkusiems gerbėjams pristatė naujausią savo programą „Ar girdi mane“, kurią sudaro keliolika klausytojų jau pamėgtų, o taip pat – visai naujų dainų. 

Publikai per koncertą „ŠarkA“ parodė viską, ką buvo pažadėję. „Per šiuos metus sukaupėme daug emocijų. Tikriausiai todėl naujoji mūsų programa ir susideda iš kelių dalių. Čia yra visko – nuo klausytojams gerai pažįstamų dainų, kurioms suteikėme naujo skambesio, iki mūsų autorinių kūrinių, kurie jau spėjo pelnyti publikos simpatijas. Kiekvieną dainą apipavidalinome choreografiniais triukais ir specialiai šiai programai kurtomis vizualizacijomis“, – džiaugėsi G.Valaitytė. 

Nuolat savo įvaizdžiu stebinantys „ŠarkA“ atlikėjai šįsyk ir vėl pasistengė – pasirodymui pasirinko juodus „Dress me, O“ ir Dianos Vapsvienės iš „VDesire“ kurtus kostiumus.   
Nėra abejonių, kad publikai „ŠarkA“ parodytas šou patiko: gerbėjai grupei nuolat dėkojo gausiomis ovacijomis ir palaikymo šūksniais, nesiliovė trypti į taktą. Nenuostabu – juk „ŠarkA“ tylėjo kone visus metus.   

Grupė „ŠarkA“
Grupė „ŠarkA“

„Kūrybinis procesas mums malonus, turbūt tiesiog praradome laiko nuovoką. Suprantame, kad tai dar vienas naujas etapas, todėl mums jis yra labai svarbus. Per šį laiką daug eksperimentavome, ir tai darėme nuo pat pradžių: Tomo prisijungimas, vėliau kitokio skambesio, naujų muzikos kūrėjų paieškos, nemažai laiko praleidome šokių repeticijų salėse, išlipome iš aukštakulnių... Taip šokis tapo neatsiejama mūsų programos dalis. Norėjosi į viską pažiūrėti naujai, įvaizdis – ne išimtis, todėl pasinėrėme ir į pasaulinės mados tendencijų paieškas. Kiekvienas mūsų televizinis pasirodymas buvo kruopščiai apgalvotas, išgyventas, vėliau ir sąžiningai atidirbtas, o visa tai reikalauja laiko“, – paaiškino G.Valaitytė. 

Todėl neslėpė, kad šis koncertas grupei kėlė itin daug jaudulio: „Prisipažįstame, kad per šias tris dienas patyrėme visą amplitudę emocijų, gal net daugiau nei per visus metus.“

Grupė „ŠarkA“
Grupė „ŠarkA“

 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką