Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 08 11, 13:10

V.Baumila sostinėje surengs pasirodymą po atviru dangumi: tai – vasaros apibendrinimas

Nors vasara jau eina į pabaigą, žinomas atlikėjas Vaidas Baumila paskelbė džiugią žinią, kuri leis pratęsti vasarišką nuotaiką šiek tiek ilgiau. Vakar atlikėjas savo socialiniuose tinkluose paskelbė apie Vilniuje, rugsėjo 7 dieną įvyksiantį koncertą po atviru dangumi. Pasak dainininko, tai bus simbolinis vasaros apibendrinimas ir galimybė dar šiek tiek pagyventi šiltojo sezono nuotaikomis.
Vaidotas Baumila
Vaidotas Baumila / Teodoro Biliūno / BNS nuotr.

Tik paskelbus apie koncertą, vos per vieną vakarą buvo išgraibstyti pigiausi bilietai į rugsėjo 7 dieną, sostinės renginių erdvėje „Vasaros terasa“ įvyksiantį koncertą. Pasak atlikėjo, tai bus triukšmingas ir įsimintinas koncertas, kuriame su grupe apibendrins praėjusią vasarą ir ištars jai nuoširdų „Ačiū“.

„Buvo labai darbinga vasara, daug koncertinės veiklos, o svarbiausia ir pirmų kartų. Atrodo, kad net sunku suvokti, kaip viskas bėga, lekia ir nespėji net apie tai pagalvoti. Rugsėjo 7 diena skirta būtent tam. Čia bus visos vasarinės koncertinės veiklos reziume ir galingiausias koncertas. Mes tikrai tam ruošiamės!“, – džiaugiasi Vaidas.

Teodoro Biliūno / BNS nuotr./Vaidotas Baumila
Teodoro Biliūno / BNS nuotr./Vaidotas Baumila

Paskutiniame atlikėjo koncerte po atviru dangumi šį sezoną bus galima išgirsti visus ryškiausius kūrinius, iš kurių ne vienas jau yra tapę ir ryškiausiais vasaros hitais. Tokios dainos kaip „Kunigunda“ ar „Apžavai“ neabejotinai visiems lietuviams asocijuojasi su vasara.

Rugsėjo 7 dieną įvyksiančiame koncerte susirinkusiai publikai bus pristatytos ir dainos iš jau ateinantį rudenį pasirodysiančio albumo.

Teodoro Biliūno / BNS nuotr./Vaidotas Baumila
Teodoro Biliūno / BNS nuotr./Vaidotas Baumila

„Turėjome daugybę galimybių pasitikrinti muzikines programas skirtingose publikose ir erdvėse. Vasaros terasoje atliksime tai, kas labiausiai išjudina publiką. Padarysime, kad po šio koncerto pasikrautume teigiamų emocijų visam rudeniui. Labai visus kviečiu!“, – teigia V.Baumila.

Į rugsėjo 7 d. įvyksiantį koncertą Vilniaus „Vasaros terasoje“ bilietus platina Bilietai.lt. Bilietai brangs ir jų kiekis ribotas, todėl organizatoriai ragina bilietu pasirūpinti iš anksto.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką