2022 11 30, 15:30

Vaidas Baumila pristato albumą „Apžavai“: jame – gausybė negirdėtų kūrinių ir hitai

Vienas ryškiausių šalies muzikos atlikėjų, charizmatiškasis Vaidas Baumila paskutiniąją rudens dieną klausytojams netikėtai pristatė naujausią savo albumą. „Apžavai“ – nuo šiol taip skambės ne tik viena iš Vaido vizitinių kortelių tapusi daina, bet ir visas dainų rinkinys. Pristatytame skaitmeniniame albume atlikėjas sudėjo hitais spėjusius tapti kūrinius bei net penkias naujienas, kurių klausytojais dar negirdėjo.
Vaidas Baumila
Vaidas Baumila / Tomo Juškevičiaus nuotr.

„Kunigunda“, „Apžavai“, „Žaižaruoja“, „Tavo veidas“ – tai puikiai atpažįstami kūriniai, kuriuos klausytojai jau spėjo pamėgti. Keletas iš jų tapo dideliais hitais. Šiandien atlikėjas atskleidžia didžiąją intrigą ir pristato naują albumą pavadinimu „Apžavai“.

„Šis albumas man asmeniškai, o tikiu, kad tai pajaus ir kiti ypatingas tuo, kad nuo pirmojo iki paskutinio kūrinio dirbome su ta pačia komanda. Vienas branduolys kartu pasakoja stebuklingą, mistišką lietuvišką pasaką apie meilę, burtus, kerus ir laumes. Džiaugiuosi, kad pavyko sukurti vientisumą, prisotintą lietuviškumu, labai vaizdingais ir retai vartojamais žodžiais. Visa tai pavyko sujungti į ne banalią pop roko muziką“, – pasakoja kūrėjas.

Tomo Juškevičiaus nuotr./Vaidas Baumila
Tomo Juškevičiaus nuotr./Vaidas Baumila

Naujasis albumas „Apžavai“ prisotintas 90 – ųjų lietuviško pop roko stilistikos, kurią ryškiausiai suformavo tokios grupės kaip „Hiperbolė“ ar „Rondo“.

Į dainų rinkinį be jau pristatytų keturių singlų nugulė ir net penki nauji. Kūrinių pavadinimai intriguoja, tačiau daug apie dainą nepasako. Klausytojai galės rasti tokius pavadinimus, kaip „Tyruos“, „Kometos“, „Eik“, „Bum ajajai“ bei „Šok man ant pečių“.

„Šiandien galiu pasakyti, kad esu beprotiškai laimingas. Laimingas dėl keletos priežasčių: pirma – komanda, su kuria darbuojuosi ir su kuria Babtyno dvare kūrėme tai, ką šiandien pristatome. Ačiū labai Kasparui, Edgarui, Juozui. O antra priežastis – galiu pasidžiaugti, kad turiu patį mėgstamiausią albumą, kurį teko rašyti“, – džiaugsmo ir dėkingumo savo kūrybos partneriams neslepia Vaidas.

Naujojo albumo gyvai atliekamus kūrinius vieni pirmųjų galės išgirsti klausytojai, atvyksiantys į šventinius koncertus, kurie įvyks gruodžio 30 d. Palangos koncertų salėje, o gruodžio 31 d. Vilniuje, LITEXPO parodų ir kongresų centre.

Išgirskite:

Pokalbis su Vaidu Baumila laidoje „ŽMONĖS svečiuose“:

VIDEO: Vaidas Baumila pristato dar vieną mistika alsuojantį kūrinį ir vaizdo klipą „Žaižaruoja“: žodis pasakė, kokia bus daina
„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Iliuzionistas Rokas Bernatonis priima iššūkį: degalų taupymo magija
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką