Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2017 01 07

„Valstiečių“ ir „žaliųjų“ suvažiavime koncertavęs Andrius Mamontovas: „Tai neturi nieko bendro su mano pažiūromis“

Šeštadienį Kaune vyko Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) suvažiavimas, kuriame partijos pirmininku perrinktas Ramūnas Karbauskis. Po oficialios renginio dalies vyko padėkos rinkėjams koncertas. Renginyje, į kurį patekti buvo galima tik su kvietimais, pasirodė muzikantas Andrius Mamontovas.
Andriaus Mamontovo koncertas
Andriaus Mamontovo koncertas LVŽS suvažiavime / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

„Mane su Ramūnu (Ramūnu Karbauskiu – 15min past.) sieja bendras kultūrinis projektas. Mes esame įkūrę fondą „Švieskime vaikus“. Jis gyvuoja beveik 4 metus, mes išleidę esame apie 30 vaikiškų knygų. Skatiname lietuvių autorius rašyti knygas patiems mažiausiems skaitytojams. Dėl to aš čia ir esu“, – sakė A.Mamontovas.

Muzikantas atviras: tai nesusiję su jo pažiūromis. „Aš kažkada esu Ramūnui pažadėjęs, kad pagrosiu. Su pažiūromis ar kažkuo panašiu tai nesusiję“, – sakė muzikantas.

Jis pasakojo, jog anksčiau yra grojęs ir kitų politinių organizacijų renginiuose.

„Mes esame muzikantai ir grojame žmonėms, kurie yra salėje. Aš į juos nežiūriu, kaip į kažkokios ideologijos atstovus“, – pabrėžė A.Mamontovas, prisiminęs, kad yra grojęs ir konservatorių renginiuose.

VIDEO: Andrius Mamontovas: „Su Ramūnu mus sieja kultūriniai projektai“

Ar koncertuotų, jei į padėkos koncertą rinkėjams pakviestų „Darbo partija“ arba „Tvarka ir teisingumas“?

„Man atrodo, kad beveik visi Lietuvos muzikantai yra groję Kėdainiuose „Ledų šventėje“. Tai „Darbo partijos“ renginyje visi yra groję, – šyptelėjęs sakė atlikėjas. – „Tvarka ir teisingumas“ – tikrai ne. Yra tekę groti konservatorių renginy. Liberalai kvietė, bet mes iki galo kažkaip nesusitarėme. Bet šiaip visada esu atviras (pasiūlymams – 15min past.). Nepriklausau jokiai politinei jėgai, dėl to į pasiūlymus nežiūriu ideologizuotai“, – tikino A.Mamontovas.

LVŽS padėkos rinkėjams koncerte Kaune be A.Mamontovo pasirodė Naisių vasaros teatras bei Valerija iš televizijos šou projekto „Lietuvos balsas“.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Užsisakykite 15min naujienlaiškius