Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 07 04, 12:51

Vasaros pabaigoje Klaipėdos Jono kalnelyje – Andriaus Mamontovo koncertas

Rugpjūčio 26 d. Klaipėdoje, Jono kalnelyje, savo pasirodymą surengs Andrius Mamontovas su savo grupe. Koncerto metu skambės visiems gerai žinomos ir naujos atlikėjo bei grupės „Foje“ dainos.
Andrius Mamontovas
Andrius Mamontovas / Tautvydo Juknevičiaus nuotr.

Pernai pirmą kartą koncertavęs šioje erdvėje, atlikėjas neslėpė emocijų:

„Jono kalnelis Klaipėdoje yra viena iš tų netikėtų vietų, kurios įsimins visam gyvenimui“.

„Laužo šviesa“:

VIDEO: Andrius Mamontovas (Foje) - Laužo šviesa

Šimtmečius skaičiuojantis miesto gynybinis pylimas, vadinamas Jono kalneliu, pernai buvo atvertas po rekonstrukcijos ir pradėjo naują gyvavimo erą kaip nauja masinių renginių erdvė po atviru Klaipėdos dangumi.

Būtent A. Mamontovo koncertas buvo pirmas didelio masto renginys šioje vietoje ir dabar atėjo laikas dar vienam pasirodymui. Šiemet rugpjūčio 23 d. vienas mylimiausių Lietuvos atlikėjų minės savo 55-ąjį gimtadienį, tad koncertas Klaipėdoje bus kupinas gražiausių emocijų ir begalinės gerbėjų meilės.

Keičia artėjančių koncertų vietą

Dainininkas A.Mamontovas rugsėjį „Avia Solutions Group“ arenoje turėjusį vykti koncertą žada perkelti į kitą erdvę. To priežastis – į viešumą iškilusi informacija apie areną valdančios įmonės sąsajas su Kremliaus režimu.

Apie savo sprendimą A.Mamontovas anksčiau rašė socialiniame tinkle „Facebook“.

„Mieli bičiuliai. Svarstau apie savo rugsėjo 3-ios koncerto Vilniuje perkėlimą į atvirą lauką. Kadangi tai gan kompleksiškas techninis ir logistinis procesas, daugiau informacijos turėsiu artimiausiu metu. Be jokios abejonės, bilietai, kuriuos jau pirkote – galios“, – rašė A.Mamontovas.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką