Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2011 01 03

Vengrijoje naujoji žiniasklaidos priežiūros tarnyba pradėjo tyrimą dėl reperio Ice-T dainų transliavimo

Vengrijoje žiniasklaidos priežiūros organizacija, kurios galios neseniai buvo labai sustiprintos, pradėjo tyrimą dėl privataus radijo „Tilos“, kuris transliavo kelias JAV reperio Ice-T dainas, pranešė radijas.
Ice-T
Ice-T / „Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Vengrija

Radijas savo tinklalapyje patalpino tarnybos NMHH pranešimą, kuriame sakoma, kad ji pernai rugsėjį pradėjo tyrimą dėl Ice–T dainos „Warning, it's on“ transliacijos 17 val. 30 min. vietos laiku.

NMHH nurodė, kad ši gangsterių repo stiliaus daina „gali neigiamai paveikti nepilnamečius“ ir kad ji turėjo būti transliuojama po 21 valandos.

Ice–T, kuris vaidina Niujorko policininką televizijos seriale „Įstatymas ir tvarka. Operatyvinių tyrimų skyrius“, savo svetainėje socialiniame tinkle „Twitter“ pakomentavo: „Aš sužavėtas! Pasaulis manęs tebebijo. Cha cha cha!“

Radijas savo ruožtu nurodė, kad tik nedaugelis jo klausytojų yra jaunesni nei 16 metų ir kad net anglų kalbą suprantantys nepilnamečiai vengrai vargu ar suprastų šio reperio dainų tekstus.

Vengrijos naujienų portalai praneša, kad NMHH pozicija primena komunistinio režimo veiksmus praeito amžiaus 7–8 dešimtmečiais, kai cenzūra kovojo su pankų judėjimu.

Šeštadienį įsigaliojęs naujas žiniasklaidos kontrolės įstatymas, sukėlė susirūpinimą ir audringus debatus dėl žiniasklaidos laisvės Vengrijoje.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Reklama
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius
Reklama
Kam ir kada reikalingi saulės akiniai ir dirbtinis akių drėkinimas
Reklama
Šiaulių banko grupės valdomi pensijų fondai į daugiabučių renovaciją investuoja dar 7,5 mln. eurų
Užsisakykite 15min naujienlaiškius