2 už 1 kainą. Vieną prenumeratą perkate, antrą dovanojate!
Prenumeruoti
2010 01 09

Vietoje „Radiocentro“ apdovanojimų – pokštai

Tradicija tapęs radijo stoties „Radiocentras“ muzikos apdovanojimų koncertas šįmet nebus surengtas, o vietoj to žadama išdalyti humoru dvelkiančius prizus, rašoma dienraštyje „Lietuvos rytas.“
Grupės „69 danguje“ narė dainininkė Goda Sabutytė „Radiocentro apdovanojimuose 2008“.
Grupės „69 danguje“ narė dainininkė Goda Sabutytė „Radiocentro apdovanojimuose 2008“. / Ruslano Kondratjevo/„Scanpix“ nuotr.
Temos: 1 Radiocentras

Trylika metų rengtą apdovanojimų koncertą, kuriame pasirodydavo populiariausi šalies atlikėjai, pakeis prizų dalybos radijo stoties eteryje, rašo „Lietuvos rytas.“ Į apdovanojimus šįkart gali pretenduoti ne tik muzikantai ir dainininkai. Vietoj statulėlių laimėtojams bus įteikti iš šokolado pagaminti, prisukamą papūgą vaizduojantys apdovanojimai. Patys laureatų rinkimai, anksčiau virsdavę muzikantų gerbėjų mūšio arena, šįmet bus panašesni į pokštą.

Kaip ir pernai, „Radiocentro“ apdovanojimai vadinsis APDO. Bet šįmet nebus siūloma rinkti geriausią Lietuvos dainininką, kūrinį ar albumą. Radijo stoties interneto svetainėje pirmadienį bus paskelbtas į apdovanojimus pretenduojančių įžymybių sąrašas – su šmaikščiais komentarais, kodėl už jas verta balsuoti. Į apdovanojimus pretenduos ir TV laidų vedėjai bei kitos pramogų pasaulio garsenybės. Klausytojai galės skirti savo balsus penkiems pretendentams.

„Radiocentro“ savireklamos vadovas Egidijus Stanevičius teigia, kad  nominacijų ar kategorijų nebus, klausytojai rinks žvaigždes, kurioms linkėtų 2010-aisiais neužgesti, daugiausia balsų surinkusieji gaus apdovanojimus. Rengėjai nutarė, kad šįkart įspūdingų dainų, įrašų bei įvykių nepakanka nominantų sąrašams sudaryti, be to,  išleista gal tik pora vertų dėmesio lietuviškų albumų.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Testas. Ar jūsų namai saugūs? Pasitikrinkite savo žinias ir laimėkite prizą!
Reklama
Klausos sutrikimams spręsti – unikali technologija ir „nematomi“ klausos aparatėliai
Reklama
Dantų implantacija: ar verta investuoti į savo šypseną?
Reklama
Keliautojas ekstremalas Karolis Mieliauskas: ekspedicijose kas nors iš komandos narių visuomet peršąla ar kokia infekcija užsikrečia, o aš vis „išsisuku“
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką