Karštas vasaros pasiūlymas! Prenumerata visai vasarai tik - 1,49 Eur.
Išbandyti
2016 02 22

Vilniuje koncertuosiantis Dima Bilanas jau atskrido į Lietuvą

Vienas populiariausių Rusijos dainininkų Dima Bilanas, šiandien vakare koncertuosiantis Vilniuje, jau atskrido į Lietuvą.
Dima Bilanas Vilniaus oro uoste
Dima Bilanas Vilniaus oro uoste / Step Draw nuotr.

Pirmadienio rytą į Vilnių atskridęs atlikėjas dieną praleis ilsėdamasis viename sostinės viešbučių, o 20 val. pasirodys koncertų salės „Compensa“ scenoje. Čia vienas „Eurovizijos“ nugalėtojų ir daugybės muzikinių apdovanojimų laimėtojas pristatys naujausią savo albumą „Ne molchi“ (liet. „Netylėk“), kuris, pasak dainininko, atspindi naują jo karjeros etapą.  

Šiandieninis Dima Bilanas, kurio vardas nedingsta iš daugiausiai uždirbančių Rusijos atlikėjų dešimtuko, nebeprimena to nusmukusiais džinsais ir baltais marškinėliais apsirengusio jaunuolio, energingai šokinėdavusio scenoje, koks buvo prieš dešimtmetį. 35-erių sulaukęs dainininkas sako, kad lengvabūdiškasis Dima Bilanas – jau praeitis, ir dvejus metus kurtas albumas „Ne molchi“ puikiai atspindi jame vykstančius pokyčius.

Step Draw nuotr./Dima Bilanas Vilniaus oro uoste
Step Draw nuotr./Dima Bilanas Vilniaus oro uoste

Autobiografinių atspindžių turinčiame albume, kuris išleistas 2015-aisiais – 15 dainų, sukurtų bendradarbiaujant su naujais autoriais S.Sumachakovu ir V.Paromonovu bei senais bičiuliais – D.Kowalskiu, A.Šaplinu, A.Lunevu bei paties Dimos Bilano parašytos dainos.

Praėjusį rudenį pasirodė ir titulinės albumo dainos „Ne molchi“ vaizdo klipas, kuriuo siekiama pakeisti žmonių požiūrį į žmones su negalia. Jautriame vaizdo klipe kartu su dainininku filmavosi pasaulinio garso modelis Natalija Vodianova. 

VIDEO: Dimos Bilano vaizdo klipas „Ne molchi“

Pasaulyje Dima Bilanas išgarsėjo prieš 10 metų, kai pirmą kartą atstovavo Rusiją tarptautiniame dainų konkurse „Eurovizija“. Su daina „Never Let You Go“ 2006-ųjų konkurse pasirodęs atlikėjas užėmė antrąją vietą. Vos po dvejų metų, 2008 m., Dima dar kartą iškopė į „Eurovizijos“ finalą – dainą „Believe“ atlikęs dainininkas laimėjo konkursą ir tapo pirmuoju Rusijos atstovu, kuriam pasisekė tai pasiekti.

Tarp jo muzikinės karjeros įrašų – darbas su Timbaland, Jim Beanz, Ryan Tedder, „World Music Awards“ geriausiai perkamo Rusijos dainininko apdovanojimas. „MTV Europe“, net 8 kartus apdovanojusi jį geriausiu Rusijos dainininko titulu, 2012-aisiais išrinko Dimą Bilaną geriausiu Europos atlikėju.  

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Geriausia investicija – rūpinimasis savo sveikata
Reklama
Leiskite sau pasijusti geriau
Reklama
„Huawei Watch Fit 3“ – laikrodis, skatinantis pozityvius sveikatos įpročius
Reklama
Pekla ar gyvybės pradžia? Atskleidė, kaip kiekvienas grožio entuziastas gali prisidėti prie pelkių išsaugojimo
Užsisakykite
15min naujienlaiškius