Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2014 08 19, 11:33

Vilniuje koncertuosiantis Sohn nominuotas „AIM Independent Music Awards“ apdovanojimuose

Lapkritį Vilniuje koncertuosiančio britų talento Sohn vertė kyla kasdien – šiuo metu intensyviai koncertuojantis ir debiutinį albumą „Tremors“ pristatinėjantis atlikėjas nominuotas ketvirtuosiuose muzikos apdovanojimuose „AIM Independent Music Awards“.
Sohn BBC Maida Vale studijoje
Sohn BBC Maida Vale studijoje / Asmeninio albumo nuotr.

Kasmetinius apdovanojimus rengia 1999-aisiais Didžiojoje Britanijoje įsteigta ir per 850 leidyklų vienijanti nepriklausomos muzikos asociacija AIM. Asociacijos nariai rūpinasi tokių atlikėjų, kaip kaip „Radiohead“, „Franz Ferdinand“, Adele, Bjork, „Friendly Fires“, „Arctic Monkeys“ ir daugelio kitų muzikos leidyba.

AIM leidyklose albumus išleidę atlikėjai laimėjo 6 iš pastarųjų 10 „Mercury“ apdovanojimų, o tai vienas svarbiausių įvertinimų kylantiems atlikėjams ne tik talentais turtingoje Didžiosios Britanijos muzikos scenoje, bet ir pasaulyje.

„AIM Independent Music Awards“ renka nepriklausoma žiuri ir internete balsuojantys melomanai – šiemet savo simpatijas išreiškė per 10 tūkst. žmonių. Apdovanojimuose įvertinami geriausi koncertai, kūriniai, albumai, vaizdo klipai, leidyklos, net sunkiausiai dirbantiems atlikėjams sukurta speciali kategorija. Taip pat pagerbiami industrijos pionieriai, novatoriai bei kitaip jai nusipelnę asmenys.

Leidyklos „4AD“, pristačiusios pasauliui tokius vardus, kaip Grimes, „The National“ ar „Bon Iver“, globojamas prodiuseris ir multiinstrumentalistas Sohn pretenduoja į apdovanojimą metų proveržio kategorijoje. Kartu su šiemet daugelį pribloškusio albumo „Tremors“ autoriumi joje įrašyti ir „Future Islands“, „Young Fathers“, „London Grammar“ ir Courtney Barnett. „AIM Independent Music Awards“ renginys įvyks rugsėjo 2-ąją Londone. 

Vasarą apkeliavęs visos Europos festivalius – tiek didžiuosius, tiek išsiskiriančius jaukumu – Sohn iki viešnagės Vilniuje dar keletą kartų gros Jungtinėje Karalystėje, o visą lapkritį ruošiasi praleisti Jungtinėse Amerikos Valstijose, kur jo debiutinis albumas „Tremors“ taip pat sutiktas puikiai.

Lapkričio 26-ąją visa didelė Sohn lydinti muzikantų, garso ir apšvietimo specialistų komanda sustos Vilniuje, kur pasirodys menų fabrike „Loftas“. 

Renginio organizatoriai „8DW Agency“ džiaugiasi, kad žinia apie koncertą sutikta labai gerai ir primena, kad bilietai į renginį laikui bėgant kainuos brangiau. Išankstiniais bilietais prekiauja „TicketPro Lietuva“. 

VIDEO: SOHN - Lights (Live Tremors Tour Video)

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką