Prenumeratai - 60%. Geriausias metų pasiūlymas!
Prenumeruoti
2018 01 07

Vykdamas į „Lietuvos balso“ pusfinalį, Gražvydas Sidiniauskas pateko į avariją

Klaipėdos „Švyturio“ arenoje įvyks „Lietuvos balso“ pusfinalis, kuriame šeši dalyviai susikaus dėl kelialapio į kitą sekmadienį įvyksiantį finalą. Tarp šešių geriausių ir Gražvydas Sidiniauskas. Jam kelionė į Klaipėdą baigėsi skausmingai – automobilis, kuriame važiavo dalyvis pateko į avariją.
Gražvydas Sidiniauskas
Gražvydas Sidiniauskas / Luko Balandžio, asmeninio albumo nuotr.

„Važiavome kartu su dviem merginomis, draugė buvo už vairo. Aš sėdėjau priekyje. Kaip tik tuo metu dariau tiesioginę „Facebook“ transliaciją. Vos spėjau ją pabaigti ir mes didžiule jėga trenkėmės į kitą automobilį“, – apie avariją pasakoja Gražvydas.

Atlikėjas sakė, jog kelias buvo labai slidus ir prie vairo sėdėjusi draugė tiesiog nespėjo prieš raudoną šviesoforo signalą nuspausti stabdžio pedalo, todėl automobilis rėžėsi į kitą.

„Visas mūsų automobilio priekis sumaitotas, sakė mašiną galima vežti tiesiai į sąvartyną“, – apie tai, kas liko iš automobilio pasakoja Gražvydas. Tačiau daug svarbesnė – automobilyje buvusių žmonių būklė, todėl Gražvydas nuramina.

Važiuodamas į „Lietuvos balso“ pusfinalį, G.Sidiniauskas pateko į avariją
Važiuodamas į „Lietuvos balso“ pusfinalį, G.Sidiniauskas pateko į avariją

„Gale sėdėjusi mergina skundėsi, kad labai skauda ranką, pradėjo tinti, tad ją nuvežė apžiūrai į ligoninę. Vairuotojai diagnozavo smegenų sutrenkimą. Aš atsipirkau su nubrozdinimais ant veido. Iš tikrųjų nesupratau, kas įvyko. Tik paskui pradėjau girdėti spengimą ausyse, merginos pradėjo dejuoti. Aš iškart liepiau šokti iš automobilio, nes užuodžiau dūmus, galvojau, kad jis pradėjo degti ar kažkas panašaus. Kai atsipeikėjau, supratau, kad jau stovime apie dešimt metrų nuo automobilio. Pirma frazė buvo „padėkit“, nes pamačiau, kad iš veido bėga kraujas, nesupratau, kas man, skausmo nejaučiau, galvojau gal suplėšė veidą“, – siaubingo įvykio detalėmis dalinasi Gražvydas.

Pirma frazė buvo „padėkit“, nes pamačiau, kad iš veido bėga kraujas, nesupratau, kas man, skausmo nejaučiau, galvojau gal suplėšė veidą

Gražvydas iškart puolė skambinti kolegoms „Žemaitukams“. „Jie mūsų herojai, viską iškart metė, atvažiavo mūsų paimti“, – sako Gražvydas ir pripažįsta, kad iki šiol jaučiasi apimtas šoko.

„Aš iki šiol negaliu patikėti tuo, kas įvyko, tai man bus įsimintina diena, ne dabar galvoju, kad viskas galėjo būti daug blogiau, jei būtume važiavę greičiau arba aš nebūčiau prisisegęs. Iškart pagalvojau, kad Dievas tikrai yra, aš gyvas, o tai reiškia, kad kažkas mane saugo. Džiaugiuosi, kad viskas pasibaigė taip, nes tai, kas nutiko automobiliui, tik materialūs dalykai“, – pasakoja atsigauti vis dar negalintis Gražvydas.

Važiuodamas į „Lietuvos balso“ pusfinalį, G.Sidiniauskas pateko į avariją
Važiuodamas į „Lietuvos balso“ pusfinalį, G.Sidiniauskas pateko į avariją

Tačiau vaikinas patikina, kad jo pasirodymui tai tikrai neatsilieps. Vaikinas savo repeticiją jau turėjo ir ruošiasi kitai. „Manau dabar ir mano daina taps prasmingesnė, aš esu dėkingas, kad šiandien galėsiu stovėti šioje scenoje“, – sako Gražvydas Sidiniauskas.

LNK nuotr./Gražvydas Sidiniauskas
LNK nuotr./Gražvydas Sidiniauskas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Kaip apsitverti kiemą, kad tvora ir vartai tarnautų patikimai
Reklama
Monotoniškas darbas: kas slepiasi už darbodulio ir kodėl jo reikėtų vengti?
Reklama
„Trefoil“ sistema – dantų atkūrimo metodas, leidžiantis sutaupyti
Reklama
„Senukų“ parduotuvėje – pirmasis gyvas „Counter Strike 2“ turnyras
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką