Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 10 03, 18:19

„X faktoriaus“ scenoje – sportininkai ir rokeriai: kas pateko į kitą etapą?

Sekmadienį TV3 televizijos žiūrovus prie ekranų subūrė antroji muzikinio projekto „X faktorius“ laida. Šįkart čia buvo galima pamatyti pačius įvairiausius dalyvius – tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio, tiek dainuojančius grupėse, tiek ir po vieną. Tačiau kurie iš jų pateko į kitą etapą?
Projekto „X Faktorius“ dalyviai
Projekto „X Faktorius“ teisėjai / V.Černiausko nuotr.

Kaip įprasta, dalyvių pasirodymus vertino keturi teisėjai. Tai – Justė Arlauskaitė-Jazzu, Saulius Urbonavičius-Samas, Saulius Prūsaitis ir Marijonas Mikutavičius.

Pirmoji scenoje pasirodė Liepa Vasiliauskaitė. Mergina jau bandė laimę projekte ir nusprendė sugrįžti. Nors ir pasigedo daugiau jėgos, teisėjai jai pasakė tris „taip“. „Esi užtikrinta ir linksma. Tačiau turi šviesą atsverti ir geru dainavimu“, – sakė S.Prūsaitis.

V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai
V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai

Olivija Kalnietytė nusprendė stoti į Vilniaus Juozo Tallat-Kelpšos konservatoriją, mat čia mokėsi ir Monique. Vis dėlto merginai buvo labai sunku, tad galiausiai ji pasirinko teisės studijas. Olivija svajojo dalyvauti projekte nuo pirmųjų sezonų ir laukė tinkamo momento. Vis dėlto jos pasirodymas teisėjų neįtikino – šiems teko jį nutraukti. „Dar labai toli iki šios scenos“, – sakė S.Urbonavičius-Samas.

Grupė „Nevers“ susipažino per internetą. Rokeriai groja vienerius metus ir, panašu, jog yra nusiteikę rimtai. Teisėjai pasakė tris „taip“ – grupė pateko į kitą etapą.

Daugkartinis šalies trumpų nuotolių bėgimo su kliūtimis čempionas Artūras Janauskas atėjo įsitikinti, ar turi „x faktorių“. Socialiniuose tinkluose geriau žinomas sceniniu slapyvardžiu Arturas Ja, vaikinas dar pernai išleido ir savo pirmąją debiutinę dainą. Sportininkas sužavėjo ir teisėjus – iš jų išgirdo keturis „taip“!

V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai
V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai

Vaiva Drabulytė į projektą atėjo vedama vieno noro – kad žmonės ją pamatytų. Merginai labai patinka būti scenoje, todėl ji save vadina teatrale. O laisvalaikiu Vaiva klauso roko ir metalo. „Daina tau totaliai netiko. Radus tinkamą kūrinį, galėtumei suskambėti“, – sakė S.Urbonavičius-Samas, ir likę teisėjai patikėjo jo žodžiais – Vaiva pateko į kitą etapą!

Latvis Davids Janis Baumanis tapo paveikslus. Kai kuriuos kūrinius jis susapnavo ir perkėlė ant drobės. Davids muzikos pasaulyje sukasi jau dešimt metų. Vis dėlto teisėjai nepatikėjo menininku ir į kitą etapą jis nepateko.

Lietuvos šaulių sąjungos narė Faustina Lukoševičiūtė laukė, kada pagaliau galės ateiti į projektą. Moksleivė neslėpė, kad labai jaudinasi – tai buvo matyti ir scenoje. Deja, mergina į kitą etapą nepateko – ji sulaukė keturių „ne“.

17-metė Ieva Šmaižytė vaidina operose ir miuzikluose bei svajoja tapti aktore, filmuotis filmuose. Scenoje ji atliko kūrinį iš miuziklo. Klaipėdietė sulaukė pagyrų – tiek dėl savo aprangos, tiek dėl pasirodymo. Keturi „taip“ – Ieva kitame etape!

V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai
V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai

Edvinas Pavilionis užaugo su muzika, mat jo brolis – žinomas operos atlikėjas Tomas Pavilionis. Edvinas visada norėjo dainuoti, tačiau neatvyko į LMTA stojamuosius – vietoje to įstojo į agronomiją. Deja, teisėjams teko nutraukti Edvino pasirodymą. Jie vaikinui pasakė keturis „ne“.

Išskirtinį pasirodymą demonstravo Jausmė Elena Stonkutė. Muzikantė scenoje atliko savo kūrybos dainą. Teisėjus užbūrė Jausmės ramybė ir skambančios kanklės – keturi tvirti „taip“!

V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai
V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai

„Man neapsiverčia liežuvis kažką diskutuoti. Tokie žmonės yra puošmena. Gal ne visiems suprasti nišinę kūrybą, bet tai visai nesvarbu. Esu dėkinga, kad esi mūsų projekte“, – dalyvę gyrė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Edvinas Lukšys jau bandė laimę projekte. Vaikinas įrodė, kad vertėjo sugrįžti, mat šįkart jam nusišypsojo laimė! „Matosi, kad tu to labai nori ir tau tai yra svarbu“, – sakė J.Arlauskaitė-Jazzu.

Gabrielė Bražiūnaitė dainuoja nuo trejų metų. Merginą muzika lydi visą gyvenimą. Deja, teisėjai turėjo priekaištų – vokalas puikus, tačiau norisi daugiau. Muzikos profesionalai suteikė šansą ir Gabrielė pateko į kitą etapą!

Gloire Vuaki į Lietuvą atvyko iš Kongo. Dalyvio istoriją galima pavadinti „stebuklu“. Taip pat, tai lyg įrodymas, kad muzika gali įveikti aukščiausias sienas ir išpildyti svajones. „Su tavimi galima kažką nuveikti. Galėtumei puikiai pasirodyti ant scenos“, – sakė S.Urbonavičius-Samas, tačiau kiti teisėjai tuo nepatikėjo – Gloire į kitą etapą nepateko.

V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai
V.Černiausko nuotr./Projekto „X Faktorius“ dalyviai

Anglų kalbos mokytoja Inga Kriščiūnaitė apie muziką kalba ypatingai jautriai, o scenoje dalyvė atliko „The Beatles“ dainą. Ir vis dėlto į kitą etapą Inga pateko tik su publikos palaikymu. „Tai nebuvo dainavimas – tai buvo tvarkinga išpažintis“, – sakė teisėjai.

Paskutinis scenoje pasirodė Arnas Pelakauskas. Išskirtinis dalyvio pasirodymas sužavėjo teisėjus. Scenos profesionalai negailėjo pagyrų bei sakė, kad unikalumas ir yra didžiausia vertybė. Arnas išgirdo keturis tvirtus „taip“. „Panašu į banginių meilės dainas. Nerealu, Arnai. Esi tai, ko mes laukėme“, – kalbėjo M. Mikutavičius.

„X faktorius“ – sekmadieniais, 19:30 val. per TV3.

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie VARDAI rubriką